Sopot Wave

6 października będziemy żegnać sezon żeglarski na cyklicznym evencie Sopot Wave. Po raz kolejny wydarzenie odbędzie w sopockim hotelu Sheraton.
SOPOT WAVE plakat (1).jpg

Czym jest Sopot Wave?
Ideą Sopot Wave jest połączenie żeglarstwa, mody, sztuki i biznesu. Trójmiasto to morska stolica polskiego żeglarstwa. Sportowego, regatowego i wyczynowego. Tutaj odbywają się mistrzowskie imprezy rangi mistrzostw Europy i świata. Tutaj są największe teamy regatowe, tutaj powstają projekty wyczynowe, trójmiejscy żeglarze uczestniczą w najbardziej prestiżowych imprezach na świecie. Tutaj jest najwięcej członków kadry i olimpijczyków. Sopot Wave odbywa się dwa razy w roku - na wiosnę jako powitanie sezonu i jesienią jako pożegnanie sezonu. W imprezie uczestniczą najlepsi polscy zawodnicy, szefowie teamów, członkowie kadry, a także przedstawiciele biznesu, kultury, mody i mediów.

Najbliższe wydarzenie wieczorne poprzedzone jest regatami dedykowanymi uczestnikom i partnerom Sopot Wave. Dzienne regaty  odbywają  się w pobliżu sopockiego mola, a zawodnicy stratują  na jachtach Delphia 24OD. Finał dziennych rywalizacji odbędzie się podczas wieczornej gali.

Po raz pierwszy część artystyczna Sopot Wave  przeniesiona została w przestrzeń bardziej klubową, gdzie można żegnać sezon do rana.

W programie Sopot Wave:
- Pokazy mody prestiżowych marek odzieżowych z CH Klif
Marella, Patrizia Pepe, Liu Jo, Max&Co.
-Włoska projektantka, Eleonora Portera pokaże swoje najnowsze stylizacje.
-Pokaz nowej kolekcji Father-Son marki Ramatuelle
-Prezentacja najnowszych modeli Mercedesa, w tym premiera S klasy,
E klasy Cabrio i AMG GT
- Finał Biznes Ligii Żeglarskiej
- Finał Sopot Wave Regatta

Imprezy towarzyszące:
- Regaty Sopot Wave Regatta na jachtach Delphia 24 One Design wokół sopockiego mola ( w ciągu dnia, przed wieczorną imprezą)
- After Party Sopot Wave - klubTAN, gdzie odbędzie się koncert Pauliny Czapli finalistki  programu Must be the music

6 października
Hotel Sheraton Sopot
Godź 19:00


Dodał(a): ckm.pl / artykuł powstał przy współpracy z Sopot Wave Środa 04.10.2017