Spotkanie czytelników z „Masą”

Jedyna okazja, by spotkać się z „Masą” na żywo. Chciałbyś zadać pytanie, które nie padło jeszcze w żadnym wywiadzie? A może masz odwagę powiedzieć mu prosto w oczy to, co piszesz w komentarzach na Facebooku? Albo masz ochotę posłuchać o grubych latach 90.? Pierwszy raz w historii będziesz miał taką możliwość.
masa-spotkanie-plakat.jpg

22 lutego 2017 roku w Poznaniu Jarosław „Masa” Sokołowski, najsłynniejszy polski świadek koronny, spotka się z czytelnikami jego najnowszej książki. Kolejny tom rozpycha się na półkach księgarni w walce o miano bestsellera. „Masa o żołnierzach polskiej mafii” rzuca kolejny snop światła na przestępczą Polskę lat 90., a skruszony gangster odpowie na pytania, na które odpowiedzi jeszcze nie padły w dotychczasowych publikacjach.

Na spotkaniu będzie obecny również drugi autor serii „Masa o...” – Artur Górski. Dziennikarz odpowie na pytania kolegów po fachu i innych ciekawskich, którzy zastanawiają się, jak to jest być spowiednikiem polskiej mafii. Warto wykorzystać ten moment, by podszlifować swój warsztat – jeśli chciałbyś być spowiednikiem mafii. Albo po prostu przeprowadzać dobre wywiady.Na spotkanie ze świadkiem koronnym należy wykupić bilet. Wejściówki kosztują 65 i 100 złotych. W ramach wyższej opłaty ujęta jest najnowsza książka Artura Górskiego i Jarosława Sokołowskiego  „Masa o żołnierzach polskiej mafii” z autografami obu autorów.

Spotkanie ze świadkiem koronnym Jarosławem „Masą” Sokołowskim i Arturem Górskim – 22 lutego 2017, godz. 18:00, Sala Ziemi na MTP w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 14.

A Ty, jakie pytanie zadałbyś któremuś z panów?

WYWIAD "MASY" DLA CKM.PL:WYWIAD Z ARTUREM GÓRSKIM - AUTOREM KSIĄŻEK Z CYKLU "MASA O...":
artur-gorski-aa56-4-baa-22bc724e49dc69f74cae3d6aa24_7e9524.jpg
Dodał(a): Paweł Jaśkowski / fot.: kryminalnapolska.pl Wtorek 10.01.2017