Striptiz na konferencji o bezdomności. Skandal i zwolnienia

Urzędnicy biorący udział w spotkaniu dotyczącym problemu biedy i braku dachu nad głową nie mogli uwierzyć własnym oczom, kiedy w czasie przerwy na obiad organizatorzy zorganizowali im striptiz.

iStock-469253708.jpg


Wyobraź sobie, że jesteś poważnym człowiekiem, który bierze udział w spotkaniu dotyczącym bezdomności. Podczas przerwy na obiad idziesz razem z kolegami na obiad i nagle rozpoczyna się striptiz. Pół biedy, gdyby jeszcze rozbierała się przed tobą piękna kobieta, ale to byłoby zbyt proste. Staje przed tobą drag queen, która nie tylko się rozbiera, ale także rozdaje buziaczki.

Choć brzmi to jak scenariusz kiepskiej komedii, to takie wydarzenie naprawdę miało miejsce. Do wszystkiego doszło podczas dorocznego zebrania organizacji All Home w Seattle, która działa na rzecz bezdomnych. Zapis „Lunch i prezentacja kulturalna” w żaden sposób nie zapowiadał nadchodzącej katastrofy. A ta nastąpiła, gdy na scenę wkroczyła Beyonce St. James topless i wykonała erotyczny taniec.Z relacji świadków wynika, że reakcje gości na pocałunki rozdawane przez tancerkę były mocno zróżnicowane – od zaskoczenia przez oburzenie aż do konsternacji. Ostatecznie władze stanowe nie wyraziły zachwytu nad pomysłem organizatorki spotkania  i Kyra Zylstra, będąca dyrektorem instytucji, otrzymała wymówienie.


ZOBACZ TAKŻE: UTKNĄŁ W TOALECIE NA DWA DNI. MUSIELI RATOWAĆ GO STRAŻACYDodał(a): Adam Barabasz / fot. iStock Czwartek 19.12.2019