Sylwester na świecie

W jakich majtkach świętować Nowy Rok? Co zjeść kiedy wybija północ? Sylwester w najróżniejszych zakątkach świata, czyli imprezy z tradycjami.
światowy sylwester

Brazylia
Krótki poradnik jak spędzić sylwestra w latynoskim stylu: 1. Znajdź łódkę (jeśli nie masz swojej, podwędź tubylcowi). 2. Wypełnij ją kwiatkami i świeczkami. 3. Pchnij ją na wodę, wypowiedziawszy życzenie. 4. Jeśli zabrały ją fale, ciesz się, bo to oznacza, że twoje życzenie się spełni… 5. …I że musisz teraz dawać nura, by wyciągnąć łajbę i zwrócić ją właścicielowi.

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

Holandia

Jeśli widzisz faceta, który na środku ulicy podpala, wyniesioną uprzednio z chałupy, choinkę, to najprawdopodobniej jesteś w Holandii. W taki oto sposób bowiem, w tym kraju, ludzie pozbywają się bożonarodzeniowych drzewek. Jakież to praktyczne! A jakie widowiskowe!

Środkowa i Południowa Afryka

Jeśli lubisz chadzać bez bielizny, musisz to zmienić, szczególnie kiedy twój sylwester ma miejsce w jednym z zakątków Środkowej lub Południowej Afryki. Otóż jasna bielizna ubrana na noworoczną imprezę zwiastuje szczęście, czerwona miłość, a żółta forsę. A ty, jaki kolor byś wybrał?

Szkocja

Jako, że pierwsza osoba, która przekroczy próg twojego domu w sylwestra, wpływa na oblicze przyszłego

Sonda

W Polsce najlepsze karnawały są:

roku, pamiętaj żeby nie wpuszczać grubych, łysych, kobiet i dzieci, a także akwizytorów i listonosza. Podobno największą pomyślność zwiastuje wizyta przystojnego bruneta z prezentem w dłoni. Jeśli tym darem jest sześciopak piwa, to już wszystko jasne!

Dania

Wychodzisz z domu, a tam pobite gary – co myślisz? Ano, że pewnie jakaś awantura była, że żona się z mężem talerzami rzucała, emocje, darcie kotów i wojna domowa... No cóż, skoro tak sądzisz, na pewno nie mieszkasz w Danii, tam bowiem tłuczenie naczyń (i to pod drzwiami sąsiada) to element tradycji. Im więcej gruzu na progu, tym więcej masz przyjaciół (podobno).

Hiszpania

Każdy kto spędza Nowy Rok w Hiszpanii, o północy oddaje się jedzeniu winogron: po jednym na każde z dwunastu uderzeń zegara. Działanie to ma przynieść szczęście na wszystkie dwanaście miesięcy nadchodzącego roku. Chcesz mieć powodzenie u kobiet, udane imprezy i awans? Wcinaj winogrona! 

Dodał(a): Jagoda Poniedziałek 26.12.2011