Ukraińcy dziękują Polakom za pomoc. Każdy, kto dołożył cegiełkę wsparcia, powinien go zobaczyć

Agencja kreatywna Banda z Kijowa przygotowała wideo z podziękowaniami dla Polaków, którzy w jakikolwiek sposób pomogli uchodźcom z Ukrainy. Materiał pojawił się w sieci i cieszy się ogromną popularnością.
Zrzut ekranu 2022-05-12 o 11.02.08.png

"Bohaterski narodzie polski, od pierwszego dnia wojny niestrudzenie pomagacie Ukrainie wszystkim, czym możecie. Ukraińcy dziękują Wam z całego serca. Chociaż żadnych słów wdzięczności nie wystarczy za wszystko, co robicie dla nas. Za wolność naszą i waszą!" – napisano. "Dziękujemy to za mało za Wasze płomienne zaangażowanie (...), za rozgrzewającą herbatę i ciepły uśmiech [...], za tak długo oczekiwane dzień dobry (...), za możliwość darmowego dojazdu do miejsca docelowego (...), za chleb tam, gdzie jest nam potrzebny (...), za ogromną pomoc wolontariuszy (...), za ciężarówki wypełnione dobrem (...), za bezpieczeństwo dzieci za granicą" – można usłyszeć w nagraniu.

Podziękowania mają trafić do wszystkich. Od tych, którzy choćby delikatnie przyczynili się do pomocy, po osoby, które udostępniają dach nad głową uchodźcom z Ukrainy. Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / facebook.com Czwartek 12.05.2022