Uncharted: Zaginione Dziedzictwo – premiera i gry do zgarnięcia!

Na tę grę zawsze wyczekujemy z równą niecierpliwością, jak na nowego "Bonda". I w końcu jest! Co oznacza, że nas z kolei nie będzie przez kilka dni, wybaczcie. Ale i z tej okazji mamy dla Was aż 10 egzemplarzy gry, więc też możecie sobie zagospodarować resztki urlopów.
UNCTLL_Screen_PS4_E32017_02_1497330740.jpg

Seria "Uncharted" to coś więcej niż gra. To interaktywna przygoda o świetnym scenariuszu, pełnym zwrotów akcji i nieprzewidywalnych wydarzeń. To zapierające dech w piersiach plenery i egzotyczne lokacje – zdarzało nam się podczas gry zagapić i bezczynnie stać z wlepionym w rozpościerającą się dżunglę u naszych stóp. Ten tytuł to również rewelacyjna gra akcji, zręcznościówka, strzelanka i gra logiczna w jednym. A część "Zaginione Dziedzictwo" to znów wyższy level rozrywki.

Studio Naughty Dog, twórcy wielokrotnie nagradzanych gier Uncharted 4: Kres Złodzieja czy The Last of Us, przedstawia Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, nową grę na system PlayStation 4, toczącą się w świecie tak świetnie przyjętej przez graczy serii. Po raz pierwszy gracze wcielą się w Chloe Frazer, bohaterkę, którą poznali w drugiej części gry. Najnowsza przygoda zawiera wszystkie elementy, z których słynie seria, wliczając w to filmową historię, sceny nasycone akcją, egzotyczne lokacje oraz skomplikowane zagadki.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo przedstawia przygodę poszukiwaczki skarbów Chloe Frazer, która pragnie odszukać starożytny indyjski artefakt i utrzymać go z dala od okrutnego watażki i handlarza bronią. W tym celu musi skorzystać z pomocy byłej przywódczyni najemników, Nadine Ross (postać znana z Uncharted 4: Kres Złodzieja). Chloe i Nadine wyruszają razem w głąb Ghat Zachodnich, położonego w Indiach pasma górskiego, żeby odnaleźć ruiny imperium Hojsalów i odzyskać legendarny Złoty Kieł.W grze dostępny jest największy w historii serii teren do swobodnej eksploracji, olbrzymia przestrzeń w Ghatach Zachodnich. Nowością jest mechanika otwierania zamków, dzięki której gracze mogą otwierać ukryte skrzynie z dodatkowymi broniami i amunicją. Najnowsza część serii wprowadza również nowości w trybie rozgrywki wieloosobowej. Gracze poza rozwiązaniami znanymi z czwartej części serii otrzymają również możliwość rozgrywki w trybie Arena przetrwania. Jest to tryb współpracy dla maksymalnie trzech graczy, w którym zadaniem grających jest przetrwanie ataków 10 zróżnicowanych fal wrogów. Pozostałe tryby rozgrywki multiplayer pozwalają na jednoczesną zabawę od 2-10 graczy za pośrednictwem usługi PlayStation Network.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo dostępne jest wyłącznie na konsole PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro w cenie od 149 PLN. Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej.KONKURS
Pod postem na naszym fan page'u z tym artykułem wklej zdjęcie w stylu Uncharted:
- autorzy 5 zdjęć, które dostaną najwięcej reakcji (Lubie to, Super, Ha ha, Wow, Przykro mi, Wrr) do 27 sierpnia 2017 roku, wygrają po jednym kodzie do ściągnięcia gry w PSN,
- autorzy 5 najciekawszych naszym zdaniem zdjęć również dostaną  po jednym kodzie do ściągnięcia gry w PSN.
Paimętajcie, że nie wszystkie kody musimy rozdać, więc postarajcie się o wysoki poziom!
Laureatów poinformujemy o wygranych 28 sierpnia 2017 roku.


ZOBACZ RÓWNIEŻ NAJSEKSOWNIEJSZĄ HAKERKĘ ŚWIATA:

Dodał(a): PJ Środa 23.08.2017