Vega pokazał pierwsze sekstaśmy z udziałem polityka

Patryk Vega to słowny gość. Zapowiedział, że pokaże prawdziwe taśmy z afery na Podkarpaciu, na których ma być widać polityków, celebrytów, sportowców oraz duchownych i tak też uczynił. Nagrania są też częścią filmu “Pętla”, który niedawno zapowiedział reżyser.
Bez tytułu.png
Nagrania mające pochodzić z ekskluzywnego burdelu stały się dla Vegi inspiracją do stworzenia filmu “Pętla”, opowiadającego o "aferze Podkarpackiej". Reżyser na początku czerwca ujawnił, że posiada oryginalne taśmy i będzie je publikował w internecie w ciągu najbliższych tygodni.

"Film jest oparty na faktach i opowiada o seksaferze na Podkarpaciu, gdzie w ekskluzywnym burdelu nagrywano polityków, celebrytów, sportowców i duchownych po to, by następnie ich szantażować. Pozyskałem do współpracy przy filmie wszystkich kluczowych uczestników afery podkarpackiej. Między innymi oskarżonego oficera Centralnego Biura Śledczego Policji, właścicieli nocnych klubów – bliźniaków Ukraińców i rodzinę zabitego w więzieniu boksera „Cygana”. Wszedłem też w posiadanie nagrań, również tych ukazujących sceny seksu, zarejestrowane ukrytymi kamerami" – wyjaśnił Vega w rozmowie z Super Expressem.

Kontrowersyjny reżyser, który niedawno chwalił umiejętności łóżkowe Antka Królikowskiego i swoje, opublikował na Facebooku filmik z udziałem uczestników wspomnianej afery. Oczywiście wszystko w charakterystycznej dla Vegi, dramatycznej otoczce. Pod koniec nagrania widać, jak starsi panowie zabawiają się z młodymi dziewczynami.

Całe nagranie dostępne poniżej:
Projekt bez tytułu (26).png
Tajemnicą wciąż pozostaje, w jaki sposób taśmy trafiły do rąk reżysera, ale trzeba przyznać, że nagrywając film, poradził sobie lepiej z pozyskiwaniem dowodów, niż Sylwester Latkowski, realizując reportaż o Zatoce Sztuki. Może Vega pomylił się z powołaniem i z filmów akcji powinien przerzucić się na tworzenie filmów dokumentalnych.

Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Facebook Poniedziałek 22.06.2020