W tym barze wyleczysz kaca

Bary są z reguły miejscami, w których nie pozbędziecie się kaca, a raczej wręcz przeciwnie – możecie się go tam nabawić. Istnieje na świecie jednak jeden chlubny wyjątek.
picmonkey-collagekkkkkk.jpg

Sformułowanie: „bar, w którym można wyleczyć kaca” zdecydowanie brzmi jak oksymoron. Trochę jak „urząd, w którym załatwisz dowolną sprawę od ręki” albo „poniedziałek, w który chce się iść do pracy”. Te rzeczy po prostu z definicji wzajemnie się wykluczają.

Jednak o ile nigdy nie było takiego urzędu, ani tym bardziej poniedziałku, o tyle bar, do którego można się udać, aby wyleczyć syndrom dnia poprzedniego, rzeczywiście istnieje i znajduje się w Amsterdamie w dzielnicy De Pijp.

The Hangover Bar, bo tak się nazywa to miejsce, został stworzony przez holenderską firmę produkującą materace i można śmiało stwierdzić, że jest on prawdziwym rajem na ziemi dla wszystkich ofiar poprzedniej intensywnej nocy.Wewnątrz znajdują się przede wszystkim bardzo wygodne łóżka z wygodnymi materacami, na których można swobodnie konać przez cały poranek, oglądając ulubione seriale i filmy. Poza tym bar serwuje także regenerujące i orzeźwiające smoothies oraz zdrowe potrawy. Dostępny jest także masaż, bar tlenowy i fontanny ze świeżą wodą. Wszystko to w otoczeniu roślin, tworzących sprzyjający leczeniu kaca klimat.

Zdaje nam się, że w Polsce przydałoby się otworzyć kilkanaście takich barów. W końcu gdzie, jak nie właśnie tu, ludzie najchętniej by korzystali z takich lokali?


ZOBACZ TEŻ FOTKI SEKSOWNEJ HOLENDERKI


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Yhe Hangover Bar Poniedziałek 11.09.2017