W tym mieście z nieba leciała marihuana

Czy widziałeś kiedyś setki worków z ziołem spadające z nieba? Grupa opowiadająca się za legalizacją marihuany pod hasłem "wolna miłość" przy pomocy drona postanowiła podzielić się swoim towarem i to w imponującej ilości.
maryśka.jpg

Osoby, które spacerowały podczas "zielonego deszczu" po Placu Rabina w Tel Awiwie mają powody do radości. Z drona zrzucono kilogram marihuany podzielony na 2–gramowe woreczki. Akcja jest zapowiedzią nowego uruchomienia systemu dostarczania towaru. Organizatorzy chcą częściej organizować zrzuty konopi i rozszerzyć działanie na cały kraj.

Sprawdź także: 49-latka uprawiała w ogródku konopie. Nieźle się na nich dorobiła


Zobacz: Czy warto się zjarać przed zrobieniem tatuażu?

Podczas "lockdownu" od dilerów także wymaga się nieszablonowego myślenia, jeśli chodzi o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Z tego względu trzeba kombinować, jak dostarczyć towar do klienta, jednocześnie nie narażając się na dodatkowe problemy. Jak widać, dobrą opcją jest zrzucanie marihuany za pomocą drona. Tylko mogli to zrobić poza ruchliwymi ulicami...

zielsko.jpg

Akcja była niezgodna z prawem, ponieważ w Izraelu zabronione są miękkie narkotyki. Tamtejsza policja zatrzymała dwóch podejrzanych 30–latków, którzy najprawdopodobniej obsługiwali drona. Wszystko wskazuje na to, że mimo ambitnych planów, była to jednorazowa sytuacja.

Zobacz koniecznie: Marihuana na warszawskiej łączce. "Nie wpuszczać psów"


ZOBACZ PRAWIE 60 KG MARIHUANY SCHOWANEJ W LODÓWCE:Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / twitter Piątek 04.09.2020