Walentynki cię zmęczyły? Pora na czas singli

Choć według kalendarza dzień singla przypada 11 listopada, dla CKMu ten czas trwa cały rok (poza 14.02). Dlaczego? Ponieważ widok natłoku 'przesłodkich par' wywołuje u nas odruch wymiotny, a teraz możemy beztrosko cieszyć się samotnym życiem.
hands-g4852e28ac_1280.jpg

Oczywiście nie mówimy tutaj o smutnych aspektach samotności. Jeśli czujesz, że nikogo nie masz, napisz do nas na Facebooku – zawsze pogadamy! Chyba, że zaczniesz pytać o kalendarz, wtedy będzie problem.

Wczorajszymi artykułami udostępnianymi przez nas w mediach społecznościowych wystarczająco pokazaliśmy, po jakiej stronie jesteśmy. Jeśli musiałeś sto tysięcy razy powtórzyć partnerce, że bardzo ją kochasz (jakbyś nie pokazywał jej tego codziennie...), wykosztować się na mniejszy bądź większy wyjazd i obdarować ją masą prezentów – współczujemy. Dzień singla trwa cały rok, ale dla zakochanych również każdy dzień powinien być świętem.

Przyznajemy, że nie rozumiemy całego szału związanego z tą datą. Komercyjny krzyk roznosi się echem w każdym zakątku Polski, a w głębi duszy i tak wszyscy faceci ciężko wzdychają, gdy zaczynają się walentynki.

Pamiętaj, że środa to taki mały piątek, więc wyskocz dzisiaj z kumplami na piwo i odetchnij trochę od swojej drugiej połówki. Po walentynkach wszyscy mają już dość. Jeśli się nie zgadzasz i traktujesz to jako bzdury, poczekaj. Za 3-4 lata podziękujesz nam za te słowa. Chyba, że do twoja partnerka także nie przepada za walentynkami. Wtedy możesz być pewny, że znalazłeś tę jedyną!

Baw się, korzystaj z życia, a co najważniejsze - odpocznij. Kolejne męczarnie dopiero za rok. Do tego czasu zdążysz naładować baterie i odpowiednio się uzbroić.

Dodał(a): CKM.PL Środa 15.02.2023