Wiadomo, kto zagra ojca Wiedźmina. To aktor z "Gwiezdnych Wojen"

Zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina już ruszyły. Przy okazji dowiedzieliśmy się, kto prawdopodobnie zagra jedną z ważniejszych postaci. U boku Henrego Cavilla może stanąć Mark Hamill.


Aktor znany z "Gwiezdnych wojen" może wziąć udział w kolejnej produkcji Netfliksa – informuje Forbes. Niedawno pisaliśmy, że Szkieletor z 'He-Mana' przemówi jego głosem, a teraz okazuje się, że miał dostać propozycję pojawienia się w następnym sezonie "Wiedźmina".

Grał syna, a teraz może zagrać ojca. Mark Hamill filmowy Luke Skywalker – syn Dartha Vadera – teraz sam prawdopodobnie zostanie tatusiem. Wszystko wskazuje na to, że wcieli się on w postać Vesemira.

Dla tych, którzy nie wiedzą kim jest Vesemir, zapytaliśmy specjalnie Geralta: "Pytasz, kim jest Vesemir? Jest moim ojcem. Dlaczego spoglądasz na mnie ze zdumieniem? Co w tym dziwnego? Każdy ma jakiegoś ojca. Moim jest Vesemir. A że nie jest moim prawdziwym ojcem, cóż z tego? Prawdziwego nie znałem, matki też nie". (cytat z opowiadania "Głos rozsądku 4")

JEDEN Z FANÓW STWORZYŁ GRAFIKĘ KONCEPCYJNĄ:

Oprócz tego, że Geralt traktuje go jak przybranego ojca, Vesemir jest najstarszym znanym wiedźminem. Tworzy i szkoli pozostałych wiedźminów. A Hamill w graniu coacha ma już przecież doświadczenie, bo jak wiemy, w "Gwiezdnych wojnach" szkolił młodych padawanów. Tym samym nie powinien mieć większych problemów z nauczaniem wiedźminów. Sprawność w posługiwaniu się mieczem świetlnym przyda się i w tym przypadku, ponieważ Vesemir jest mistrzem miecza i nauczycielem szermierki.

Aktor pod koniec ubiegłego roku skarżył się, że nie dostał propozycji... jeszcze:


Drugi sezon hitu Netfliksa zapewne nie pojawi się przed 2021 rokiem, ale dla fanów najstarszego wiedźmina mamy dobrą wiadomość. W przygotowaniach jest film animowany „The Witcher: Nightmare of the Wolf”, którego bohaterem ma być właśnie Vesemir.Dodał(a): Konrad Siwik / fot. instagram Wtorek 18.02.2020