Willa Playboya sprzedana!

Playboy Mansion – prawdopodobnie najsłynniejsza willa na świecie, zmieni właściciela. Według doniesień zza oceanu, Hugh Hefner sprzedał ją swojemu sąsiadowi.
1509100_617029298384992_690777899_n.jpg

Nie wiemy do końca jak poradzić sobie z tą informacją, ale wygląda na to, że 90-letni Hugh Hefner zdał sobie sprawę z tego, że nie będzie żył wiecznie. Chyba tylko w ten sposób możemy wytłumaczyć decyzję o sprzedaży willi Playboya.

Według zachodnich mediów, willa Hefa była wystawiona na sprzedaż za 200 mln dolarów, ale mówi się nieoficjalnie, że ostatecznie „poszła” za kwotą około połowę mniejszą. Nowym właścicielem domu króliczków został zaś Daren Metropoulos, 32-letni syn grecko-amerykańskiego miliardera, który przy okazji jest także sąsiadem Hugh Hefnera.

Umowa zawarta między Hefnerem a Metropoulosem zakłada, że ten pierwszy będzie mógł mieszkać w willi wraz ze swoją 60 lat młodszą żoną Crystal Harris, aż do śmierci.
Playboy Mansion była miejscem, w którym przez ostatnich 45 lat (Hef kupił ją w 1971 roku za 1 mln dolarów) odbywały się najbardziej epickie imprezy na świecie.

Działka, na której stoi dom króliczków Playboya, ma 5,3 akra powierzchni (ponad 20 tys. metrów kw.) i znajduje się na niej domowy teatr, osobny dom zabaw, kort tenisowy, boisko do kosza, basen ze sławetną grotą i wodospadem i oczywiście, jeszcze bardziej sławetne, zoo. Poza tym sama willa posiada 22 pokoje, w tym 12 sypialni, piwniczkę na wina i kina.

Sprzedaż willi to koniec pewnej epoki. Epoki Hugh Hefnera, największego playboya spośród wszystkich playboyów na świecie. Nawet nie chcemy myśleć co będzie, gdy Hef przestanie przechadzać się po korytarzach willi. I czy króliczki będą wciąż tam mieszkać?

DZIEWCZYNA, KTÓRA PASUJE DO TAKICH WNĘTRZ: 

Tak, zdecydowanie czujemy już lato!

Opublikowany przez Esquire Polska na 30 maja 2016Dodał(a): Jakub Rusak Wtorek 07.06.2016