Wybierz okładkę CKM na grudzień!

Oddajemy w Wasze ręce decyzję o tym, która okładka ozdobi grudniowy numer CKM z kalendarzem na 2017 rok. No bo kto, jak nie Wy, będzie wiedział lepiej, co ma się na nim pojawić. To pierwsza taka sytuacja w 18-letniej historii magazynu. Ale nie ostatnia...
wybor-okladki-otw.jpg

Niby kobietom brakuje zdecydowania, ale gdy w grę wchodzi tak słodki dylemat, to aż my rozłożyliśmy ręce. Jeszcze nigdy nie było tak wielkiej awantury w redakcji CKM. Nie możemy dojść do porozumienia w kwestii okładki grudniowego numeru, który wyczekiwany jest cały rok! Pojawi się w nim kalendarz na 2017, byś mógł codziennie mieć lepszą pobudkę i nastroić się pozytywnie do walki z rzeczywistością.

Jednak zanim wypuścimy ten numer, który w sprzedaży ukaże się w połowie listopada, musimy go oprawić. Głosy w całym, wydawnictwie rozłożyły się mniej więcej po połowie, bez większej przewagi jednej okładki. Dlatego oddajemy decyzję w ręce największych ekspertów kobiecego piękna, zgromadzonych wokół tego pisma. Czyli w Wasze.

Grudniowy numer CKM z kalendarzem ozdobi ta okładka, która do godziny 11:00 24.10.2016 roku zdobędzie w poniższej bitwie więcej głosów.

BITWA

Złota Szara

Głosów: 1015
Więcej bitew


Czasopismo Każdego Mężczyzny jak co roku wypuszcza kalendarz, dzięki któremu piękne modelki CKM będą Ci towarzyszyły nie tylko w dniu ukazania się nowego numeru i w ciągu paru godzin do przeczytania magazynu w całości, ale przez wszystkie 365 dni w roku, wdzięcząc się z Twojej ściany. Póki co, możemy zdradzić, że wystąpię w nim Angelika, Ania i Kasia. Może wprawnym okiem rozpoznajecie je, bo dziewczyny mają swoją historię w modelingu, ale jeśli nie, będziecie mieli okazję zapoznać się z nimi bliżej już w połowie listopada.

Nie przegap tego numeru, bo będziesz żałował cały rok!

cover_12-2016-gold-final.jpg

cover_12-2016-gray-final.jpg
Dodał(a): ckm.pl Czwartek 20.10.2016