Wygraj rajd w Dubaju

Masz dość piłki nożnej? Wkładaj buty i pędź do Złotych Tarasów gdzie poszalejesz za kółkiem!
Gran Tourismo


Warszawa, 13 czerwca 2012 r.: Już w najbliższy weekend startuje trzeci z serii eventów w największych miastach w Polsce – eliminacje do Nissan Gran Turismo Academy. Po raz pierwszy w Polsce w tym roku amatorzy szybkiej jazdy za kółkiem będą mieli szanse zawalczyć o miano najlepszego wyścigowego kierowcy!

Zapraszamy 16 i 17 czerwca do Centrum Handlowego Złote Tarasy w Warszawie. Finaliści mają szansę wziąć udział w wyścigu na słynnym torze Silverstone w Wielkiej Brytanii oraz powalczyć o główną nagrodę – udział w 24-godzinnym wyścigu w Dubaju!

Na śmiałków marzących o karierze na torze wyścigowym czekają w Warszawie nie lada atrakcje. Przez cały weekend będzie można spróbować swoich sił i zawalczyć o udział w kolejnych etapach projektu, ścigając się na symulatorach PlayStation®3 w specjalnie wyznaczonej strefie Nissan Gran Turismo Academy w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Start godz. 10.00. Emocje i wrażenia z pewnością będą towarzyszyły uczestnikom zabawy przez dwa dni!

GTAcademy2.jpg

Innowacyjny tryb gry dla GT Academy Europe dostępny jest od 1 maja do 24 czerwca 2012 roku. Nowa wersja programu obejmuje osiem kroków kwalifikacyjnych. Do eliminacji online może podejść każdy posiadacz PlayStation®3. Podstawą programu jest doskonale sprzedające się Gran Turismo®5, dostosowane przez legendarnego twórcę gry, Kazunoriego Yamauchiego. Program pozwala sprawdzić swoje umiejętności także osobom, które nie posiadają PS3 poprzez organizowane przez polski oddział Sony Computer Entertainment cykl eliminacji w trakcie eventów na żywo. Do tej pory udział w eliminacjach wzięli mieszkańcy Wrocławia i Poznania. Przed nami, już w najbliższy weekend do grona miast walczących o udział w GT Academy stanie Warszawa, a w kolejny weekend Akademia zawita do Katowic.

Najszybsi gracze z każdego kraju, którzy dostaną się do narodowego finału w lipcu 2012 roku będą mieli okazję kontynuować swoją przygodę z wyścigami i uczestniczyć w zaciekłej rywalizacji podczas zawodów Race Camp. Odbędą się one w sierpniu na słynnym torze Silverstone w Wielkiej Brytanii.

GTAcademy1.jpg

Dodał(a): Ostatni mohikanin Piątek 15.06.2012