Wykładowczyni Natalia Siwiec

Kolejne wcielenie modelki Natalii Siwiec – tym razem dała wykład na Uniwersytecie Wrocławskim. Jej obecność zapełniła salę do ostatniego miejsca. Na takie zajęcia zgrzebalibyśmy się rano z łóżka, a nawet, wyjątkowo, siedlibyśmy w pierwszej ławce!
natalia siwiec wykład


Temat wykładu Natalii Siwiec brzmiał: "Jak wzbudzać podziw? Jak wykorzystać social media do budowania wizerunku?". Dobór osoby jest nieprzypadkowy. Modelka wzbudza olbrzymie zainteresowanie na fejsie i na instagramie. Zainteresowanie, ale i kontrowersje. Jednak jej pogodne i pozytywne przysposobienie, którego nieraz zazdrościmy, umożliwia jej robienie swojego i nie oglądanie się na internetowe pokrzykiwania.

Wykład zorganizowany był w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego w ramach Social Media Day Poland. Natalia podzieliła się swoim przepisem na przykucie uwagi internautów i zatrzymanie jej na dłużej. Modelka w swoich działaniach wykorzystuje m.in. wrażliwość facetów na kobiece piękno: „Faceci są wzrokowcami. Oni szukają jednego - seksownych zdjęć pośladków, piersi i to jest to, co ich kręci”. Wzrokowcami tak, ale przede wszystkim estetami!


Dodał(a): carlo Piątek 29.11.2013