Young Leosia podsumowała fanów rapu: faceci po 40–setce z dwójką dzieci

Naszemu redaktorowi bliżej do czterdziestki, niż dalej – niestety czas nie działa na jego korzyść. Dzieci jednak nie planował, ale rapu słucha. Może gdzieś ma, kto wie. W każdym razie m.in. on został podsumowany przez Young Leosię.
Zrzut ekranu 2022-12-31 o 17.28.20.png

Piosenkarka w rozmowie z Vogue powiedziała, że jej antyfani to słuchacze rapu, którzy są po czterdziestce i mają dwójkę dzieci: "Uczę się oddzielać krytykę od hejtu. Krytyka potrafi być cenna, uczy, jak być lepszą. Hejt nie ma w sobie nic twórczego. Jeżeli ktoś nie lubi mnie, bo jestem dziewczyną, rapuję o imprezach albo mam różowe włosy, to ich strata. Zwykle najwięcej o mnie mają do powiedzenia panowie po czterdziestce z dwójką dzieci, którzy uważają, że polski rap zaczął się i skończył na Pezecie".
Naszym skromnym zdaniem to m.in. na Pezecie się zaczął, ale co my tam możemy wiedzieć. Teraz robi się już mniej kolorowo. Leosia przyznała, że przez nieustający hejt regularnie chodzi na terapię, dzięki której może normalnie funkcjonować. Dodała też, że często wszystko ją przerasta. Wtedy zaszywa się w domu, wyłącza telefon i słucha muzyki, by przypomnieć sobie, dlaczego to robi. 
Skoro odcina się od mediów społecznościowych, to musi nam polecić jakiś dobry zestaw do słuchania płyt CD. Właścicielka wytwórni Baila Ella Records (którą założyła po odłączeniu się od wytwórni Żabsona) informuje także, że w social mediach pokazuje zaledwie część siebie: "Widzicie dokładnie tyle, ile chcę wam pokazać. Nie wrzucam zdjęć z chłopakiem czy rodzicami. Dobrze mieć swój świat poza tym szaleństwem" – przyznała w rozmowie z Vogue. 

No cóż, Young Leosia walczy z hejtem i kategoryzowaniem ludzi i twórców, jednak sama sprytnie wpisała w ramy swoich przeciwników. Gdzie się podziała konsekwencja? Czekamy aż znowu będziemy mogli popijać Bacardi w klubie ze szklanki, a w tle poleci "Ukryty w mieście krzyk", w końcu więcej numerów nie znamy. 


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz fot.: embed instagram.com @youngleosia Sobota 31.12.2022