Zaczepki na Facebooku w 2023 r., czyli każdy sposób na podryw jest dobry

Być może nawet nie pamiętasz, jak wraz z początkami Facebooka zaczynały się twoje pierwsze poważniejsze podchody do płci przeciwnej, jeszcze bez natłoku aplikacji randkowych i tendencji do przelotnych romansów. Wtedy pewnie też wstydziłeś się zagadać, więc zaczepki na Facebooku były idealnym sposobem na rozpoczęcie rozmowy. Czy one w ogóle nadal istnieją?
fbfbfb.jpeg

Istnieją, choć nie mają się najlepiej. Na Tinderze jednak coraz ciężej jest spotkać przyszłą drugą połówkę, a jeśli nie urodziłeś się najpiękniejszy na świecie, to już w ogóle par jest jak na lekarstwo. Zagadać na żywo? Też ciężko. Często dziewczyny wolą udawać lesbijki, niż potańczyć z tobą w klubie. 

Sprawdź także: Pikantna Mitologia

Zostaje sprawdzanie działu "dziewczyny" w CKMie lub posunięcie się do niekonwencjonalnych metod podrywu. Nie kupuj kursów Lowelasa, bo pierwszym warunkiem jest tam twarz Adonisa. W takim wypadku może warto spróbować wrócić do zaczepek?

Podryw jak w 2009 r. Wtedy twoje koleżanki mogły mieć jeszcze "naście" lat, więc zafundowanie im nostalgicznej podróży postawi cię na wygranej pozycji. Co dalej? To już mało ważne. Przypomniałeś o sobie w najlepszy z możliwych sposobów. Teraz to ty rozdajesz karty. Nieważne, co zaproponujesz. Zgodzi się.

Podpowiemy, że najlepszą opcją będzie podtrzymanie powrotu do przeszłości. Zapytaj jej, gdzie najchętniej chodziła w czasach szkolnych i na bazie odpowiedzi stwórz trasę spaceru. Punkt startu wyznacz przy dobrej kawiarni, by móc się zaopatrzyć na wynos. Co z punktem końcowym? Dobrze się zastanów.

Pozostaje pytanie, jak w ogóle kogoś zaczepić, skoro ta funkcja poszła w niepamięć. Nie będziemy kazać ci szukać tego samemu, tak więc wystarczy, że klikniesz tutaj. Co do reszty, powinieneś sobie poradzić.

Zobacz zdjęcia naszej Oli Sikorskiej!Dodał(a): Konrad Klimkiewicz Środa 24.05.2023