Zaszyła język, by nie jeść

I Vice Miss Wenezueli poddała się zabiegowi wszycia plastikowej siatki w język, by jeść jedynie płynne posiłki. Inne sprawiłyby jej ból nie do wytrzymania. Poprawiła również nos, zęby i piersi. Jak na tym wyszła?
Wi May Nava

Jedne dziewczyny ćwiczą z Ewą Chodakowską, inne próbują różnych diet, jeszcze inne podnoszą ciężary albo biegają. 18-letnia modelka Wi May Nava z Wenezueli poddała się zabiegowi wszycia plastikowej siatki w język... Wszystko po to, by nie móc jeść twardych posiłków, które teoretycznie mogą ją utuczyć. To skreśliłoby jej szanse na sukces w wyborach miss, a tym z kolei pogrzebałaby swoje nadzieje na wydarcie siebie i rodziny slamsom z gardła. Taka modyfikacja języka powoduje olbrzymi ból przy próbie zjedzenia czegokolwiek niż pod postacią płynną.

Zabieg trwa około 10 minut i dobry chirurg plastyczny weźmie za zabieg równowartość 2000 dolarów (ok. 6000 złotych). Wi May Nava nie jest wyjątkiem oddającym się tego typu praktykom. `Łatkę` naszywa sobie wiele pretendentek do tytułu najpiękniejszej kobiety w kraju czy na świecie, a proceder jest równie popularny w Stanach Zjednoczonych.

Kwestie modyfikacji zaczynają się w 2:48


Wi May Nava w 2013 roku została I Vice Miss Wenezueli, co kosztowało ją i rodzinę sporo wyrzeczeń, ale i pieniędzy. Na `tuning` piersi, nosa, zębów i wszycie siatki, wydali łącznie ponad 11000 dolarów. Dla biednej rodziny to wysiłek ponad siły. Wszyscy członkowie familii pracowali dniami i nocami bez przerwy, by walczyć o lepsze życie po sukcesie Wi May.

Wi May Nava

Nastolatka z Caracas jako pierwsza mówi o takim zabiegu publicznie. Wyznała to reporterce BBC - Billie JD Porter. Modelka wyznała dziennikarce, że również ma problemy z całowaniem, gdyż jest to bolesne. Faceci z kolei boją się pewnie tego, że zaplączą się w sieć na stałe... A perspektywa spędzenia przyszłości z dziewczyną skłonną do takich modyfikacji ciała, nie napawa optymizmem i pozostawia niesmak.


Wenezuela jest kolebką laureatek konkursów piękności. Do tej pory dziewczyny z tego kraju zdobyły najwięcej tytułów na międzynarodowych imprezach – 6 razy Miss World, 6 razy Miss International, 2 razy Miss Earth (tyle samo co Brazylia), 7 razy Miss Universe (miejsce drugie, za USA).

Wi May Nava


Dodał(a): carlo / fot.: facebook.com/wilmayerlin.nava Środa 26.02.2014