Zgarnij kasę za najlepsze cyberpunkowe zdjęcie

W związku ze zbliżającą się premierą gry "Cyberpunk 2077" CD Projet RED ogłosił konkurs fotograficzny. Do wygrania są naprawdę duże pieniądze.

CP


Jeśli masz wrażenie, że świat dookoła przypomina Night City, to ruszaj w miasto i chwytaj za aparat. W konkursie ogłoszonym przez twórców „Cyberpunk 2077” zostaną wybrane najlepsze zdjęcia, które oddają klimat gry. Zgłoszenia przyjmowane są do 16 grudnia 2019 do godziny 23:59 czasu środkowoeuropejskiego.

Konkursowa fotografia musi mieć co najmniej 1600 pikseli szerokości lub wysokości, być zapisana w formacie JPEG, a jej rozmiar nie może przekraczać 20 MB. Dopuszczalna jest jedynie delikatna edycja obrazu i wiąże się ona z koniecznością przekazania organizatorom również oryginału przed obróbką.Zgłoszenia z całego świata będą wyświetlane na stronie internetowej organizatora, gdzie zostanie wybrany laureat nagrody publiczności. Głównych zwycięzców wyłoni jury, którego obrady zaplanowano na styczeń 2020.

Z ujawnionych przez CD Projekt Red wynika, że jest o co walczyć. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma 4 tys. dolarów, czyli ponad 15 tys. złotych. Za drugie i trzecie miejsce przewidziano odpowiednio: 2000 i 1000 dolarów. Oprócz tego każdy ze szczęśliwców otrzyma nagrody rzeczowe.

Szczegółowe informacje są dostępne tutaj.
ZOBACZ TAKŻE: KOLEJNE SZCZEGÓŁY CYBERPUNK. REEVES, ŻEBROWSKI I NOWE UJĘCIA NIGHT CITY

Dodał(a): Adam Barabasz / fot. CD Projekt RED Wtorek 15.10.2019