Żona posła PiS Marianna Schreiber chce założyć nową partię 'Mam dość'

Marianna Schreiber z nazwą nowej partii trafiła w punkt. Przyznajemy, że sami często mamy dość. Żona posła PiS od swojego występu w Top Model robi zawrotną karierę w mediach. Postanowiła to wykorzystać także na płaszczyźnie politycznej.
Zrzut ekranu 2022-04-7 o 13.40.03.png

"Chcę zrzeszyć wokół siebie ludzi, nie tylko negujących polską rzeczywistość, ale takich, którym się chce, tak jak mi, chce zmieniać świat na lepsze, dzielić dobrem, empatią, szacunkiem wobec współobywateli. [...] W partii 'MAM DOŚĆ' może być każdy komu zależy na dobru każdego człowieka. Mam dość kategoryzowania ludzi, odrzucania tych, którzy czynią więcej niż niejeden polityk" – napisała. 
Schreiber planuje startować z nową partią w najbliższych wyborach parlamentarnych w 2023 roku. Nagrała także wideo, w którym poinformowała, że przełamie "wieczne przepychanki między lewicą i prawicą". 

Żona polityka PiS aktywnie reprezentuje odmienne poglądy względem swojego męża. Niedawno złożyła deklarację przystąpienia do koła .Nowoczesnej.

"Ja jestem pozytywnie do tego nastawiony, natomiast to nie są moje decyzje, ja jestem tylko szeregowym członkiem. Założyłem tę partię, ale w tym momencie są ciała statutowe. Ważne jest, by mieć podobne poglądy. Wolnościowo-gospodarcze i wolnościowo-światopoglądowe. Nie znam tak dokładnie Pani, natomiast uważam, że jak najbardziej jestem "za", ale to nie ja decyduje" - skomentował wówczas sprawę Ryszard Petru.
Ciągle nie możemy wyjść z podziwu, jak dobrze poszło Schreiber sprzeciwienie się poglądom męża. W końcu w partii rządzącej dużą wartością jest model tradycyjnej rodziny (ehh). Kobieta sama żartowała w programie Top Model, że jej partner się z nią rozwiedzie. Liczymy, że utrzyma fason i prędzej zobaczymy ją na spotach wyborczych, niż w tańcu z gwiazdami.


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / fot.: instagram Czwartek 07.04.2022