Zwierzęcy beatbox

Zastanawiałeś się czy zwierzęce odgłosy mają jakieś znaczenie? Może myślałeś, że szczekający pies właśnie obrabia ci dupsko albo, co gorsza, obraża twoją matkę?
Funny Talking Animals.jpg


Otóż niezupełnie. Zwierzęta mają, jak ludzie, swoje problemy i zagwozdki. Czasem opowiadają sobie dowcipy albo beatboxują. I wcale nie trzeba być Doktorem Dolittle żeby zrozumieć o czym mamroczą, ćwierkają, szczekają, syczą. Okazuje się nawet, że łatwiej zrozumieć te zwierzaki aniżeli kobietę podczas jej świergotu… Pomaga w tym stacja BBC w programie Walk on the Wild Side.

We wspomnianym programie znani brytyjscy komicy podkładają głosy pod dialogi zwierząt z programów przyrodniczych wyprodukowanych wcześniej przez tę stację. Teraz wszystko staje się jasne o czym plotkują zwierzaki w dziczy. Nie gwarantujemy, że bracia mniejsi w ZOO ucinają równie radosne pogawędki. Im może być mniej do śmiechu.

Gdybyś miała/miał lepsze pomysły na dzikie dialogi, możesz pobrać materiały i sam zabawić się w lektora. Możesz zrobić to TUTAJ. Nie zapomnij później wkleić swojego dzieła tutaj.Dodał(a): carlo Środa 11.07.2012