Audi RS 4 uzbrojone w karabiny

Karabiny na maskach, olej spod tylnego zderzaka, granaty rozpryskowe - to wyposażenie podstawowe tych dwóch aut!
audi rs 4 avant


Lubisz połączenie rajdówek i strzelanek w kwestii gier wideo? Jedziesz furą, strzelasz z działka do wyprzedzającego cię rywala, zostawiasz za sobą plamę oleju, by wpadł w poślizg albo rzucasz w jego stronę granat, który eksploduje mu tuż pod kołami!

Marketingowcy z Audi najprawdopodobniej są fascynatami takich gier, bo postanowili przenieść powyższe zasady do świata realnego. Na maskach dwóch najnowszych modeli RS 4 Avant zamieścili działka na kulki painballowe! Mało tego – w tylnej części podwozi zamontowali zbiorniki z kolorowym olejem, który można rozlać i wprowadzić goniące auto w poślizg. Jako bonus, każdy z kierowców dostał kilka bomb z farbą, które mógł odpalić i wyrzucić przez uchylone drzwi wprost pod koła konkurenta.

Tak uzbrojone wózki stanęły do pojedynku między sobą w hangarze wojskowym. Dodatkowym utrudnieniem były kartonowe słupki, w których umieszczono pojemniki z farbą. Ich rozjechanie gwarantowało kolorowy prysznic oraz punkty dla przeciwnika.

Wysłaliśmy zapytanie do producenta czy nie mógłby nam udostępnić do tych dwóch aut, ale obawiamy się, że to mogłoby się skończyć źle i kosztownie. Szukamy zatem na allegro tanich polonezów i spróbujemy je stuningować! Z tym że nasze działka będą miały większy zasięg, tak by z daleka sięgnąć fotoradarów...

Dane techniczne Audi RS 4 Avant:
Silnik - 4.2 l V8
0-100 km/h - 4,7 s
Moc - 450 KM
V max - 280 km/h
Napęd na cztery koła
Skrzynia biegów z dwoma sprzęgłami, po jednym do obsługi parzystych i nieparzystych przełożeń

Cena Audi RS 4 Avant (egzemplarze z filmu): ok 55 000 funtów.
Dodał(a): fisci Czwartek 28.02.2013