Autokar z garażem wewnątrz

To prawdziwy dom na kółkach. I to z garażem!
volkner-otw.jpg

fot.: volkner-mobil.com

Firma Volkner Mobil z Niemiec przebiła nawet chyba chłopaków z Marchi Mobile w kwestii ekstrawaganckich domów na kółkach. W ofercie firmy masz do dyspozycji 12-metrowe lub krótsze autobusy, robione na indywidualne zamówienie. W przedziale cenowym 3,75 – 6,25 miliona złotych możesz dostać wielkiego `kampera` dostosowane wyłącznie pod ciebie i twoją rodzinę. Z takim wehikułem możesz podróżować po całym świecie w komfortowych warunkach.

Dodatkowo, jeśli znudzi ci się jazda takim gigantem, a będziesz np. nad Lazurowym Wybrzeżem, możesz wyciągnąć swojego Mercedesa SLK (zobacz ceny w Polsce) z wnętrza busa! Może to być też BMW Z4 lub inny niski bolid. Jest wersja, która zmieści Mini, Smarta a nawet Fiata Seicento. No ale umówmy się – nie po to kupujesz taką fortecę, żeby pchać do środka `seja`. Jest kilka wersji Volkner Mobil Performance, w którym możesz zaparkować swoją furę. Do jednych wjeżdża się z tyłu autokaru, do innych na platformę wysuwaną z boku, która sama wsuwa wóz pod dom na kółkach.Oprócz tego możesz wybrać opcje wyposażenia wewnątrz. Podłogi z marmuru lub klonu, takie same mogą być blaty i półki. Wysuwane telewizory w sypialni lub w salonie, komputery montowane w różnych pomieszczeniach, nagłośnienie stereo Dolby Surround od Bose, prysznic z hydromasażem, a także zewnętrzny grill.

Jeśli już dorobiłeś się pieniędzy, które zapewnią ci:
a) ten karawan,
b) superfurę w jego podbrzuszu,
c) godne życie bez rodzimej emerytury,
to zgłaszaj się po swój Volkner Mobil Performance – jego wykonanie trwa nawet kilka miesięcy. Koszt niemały, ale to cena za pełną wolność i niezależność.Dodał(a): buddy Wtorek 07.05.2013