Babcia w Lambo na torze

Faceci to blachary. Pod tym wideo, w którym babcia ujeżdża swoje Lamborghini Gallardo LP570-4 Super Trofeo Stradale pojawiły się dziesiątki wpisów o tym, jak gorąca jest seniorka. Otrzymała też przydomek GILF. To oczywiście MILF, tylko o pokolenie wyżej.
babcia-lambo-tor.jpg

Lambo ujeżdżane przez babcię z filmiku jest jej własnością. To nie ustawka ani wkręt. Tych samochodów powstało 150 i są cywilnymi wersjami egzemplarzy jeżdżących w super szybkich wyścigach Lamborghini Blancpain Super Trofeo. Pod maską warczy silnik V10 o pojemności 5,2 litra i mocy 570 koni mechanicznych, który napędza wszystkie koła.

Babcia najpierw tankuje furę do pełna, a później dziarsko wjeżdża do pit stopu. Gdy przychodzi jej kolej, ostro włącza się do ruchu. Późniejsze ujęcia z toru pokazują, że babcia nie kuca przed innymi i jej koordynacja połączona z wyobraźnią i odwagą pozwalają jej utrzymać szaleńcze tempo.Jak się okazuje, nie tylko panowie lubią zawrotne prędkości osiągane pięknymi włoskimi furami na legendarnym włoskim torze. Babcia z filmiku stwarza wrażenie, jakby na Monzę jeździła co tydzień, zaraz po kościele. Albo zamiast niego.

SEZON NA BABCIE W LAMBO:

Wesołe jest życie staruszek... z Lambo! Nieważny jest wiek, kiedy pójdziesz na emeryturę - ważne jest, czym będziesz wtedy jeździł!

Opublikowany przez AutoStuff na 6 marca 2016Dodał(a): Paweł Jaśkowski Czwartek 31.03.2016