Blackout Kena Blocka

Czterech fantastycznych kierowców ściga się w ciemnościach. Prowadzą ich jedynie światła, które muszą dogonić, o inaczej stracą widoczność przed maskami. Wszystko oczywiście na najwyższych obrotach
blackout-otw.jpg

belka_autostuff.jpg
Castrol ma nietypowe i bardzo kreatywne kampanie reklamowe. Tak było w przypadku, kiedy Ken Block grał w piłkę z wyśmienitymi sportowcami – on w aucie, oni o własnych siłach. I tym razem zaciągnięto do zabawy najbardziej znanego driftera świata.Chłopaki ganiają się po torze pełnym świateł uruchamianych ruchem, laserów tnących powietrze, a wszystko w pod osłoną nocy. Bączki kręcone prze Blocka i jego skok przez Audi R8, które zahacza tylnym zderzakiem o nasyp z piachu generując spore koszty. Zobacz sam balet na torze w wykonaniu artystów za kierownicami swoich wściekłych maszyn.
Uwaga! Film nieodpowiedni dla epileptyków!Ken Block (46-letni młodzieniec) – wirtuoz driftu, próbował sił w rajdach, jednak ze słabymi wynikami, jednak w ślizganiu się autem niedościgniony.
Auto Blokca: Ford Fiesta 2014 ST RX43 - 2 litry, 650 KM, 0-100 w 1,8 sekundy.

Augusto Farfus (30 lat) – Brazylijczyk wygrał 24-godzinny wyścig Nurburgring, czołowy kierowca klasy DTM.
Auto Farfusa: BMW M4 - 3 litry, TwinPower Turbo, 431 koni mechanicznych.

Adrian Zaugg (27 lat) – kierowca testowy Lamborghini i rajdowiec Lamborghini Super Trofeo Series.
Auto Zaugga: Lamborghini Aventador - 6,5 litra, V12, 700 koni mechanicznych.

Mike Rockenfeller (30 lat) – mistrz FIA GT championship, najmłodszy triumfator 24-godzinnego Le Mans oraz mistrz klasy DTM.
Auto Rockenfeller: Audi R8 - 5,2 litra FSI V10, 550 koni mechanicznych.


blackout-ford.jpg


Dodał(a): fisci / fot.: Castrol Środa 28.05.2014