Chomik kaskader

Richard Hammond, popularny „Hamster”, czyli „Chomik”, ponownie zagląda śmierci w oczy. Tym razem na własne życzenie.
richard hammond wypadek.jpg


Popularny prezenter kultowego programu „Top Gear” wyskakuje swoim samochodem w powietrze i kręci dwie rolki. Mało tego! Daje się również podpalić, a na koniec rzuca się z mostu. A wszystko do nowego programu, w którym Hammond będzie narażał własne życie i wykonywał kaskaderskie popisy.

Richard Hammond rozpędza starego forda crown vicoria i najeżdża na stalową konstrukcję, która unosi bok jego samochodu i wyrzuca go w powietrze. Po drodze wykręcił dwie beczki za co dostał od koordynatorów kaskaderskich wysokie noty. Ten i reszta popisów sfilmowana została na potrzeby nowego programu Hamstera.

Najwyraźniej Chomik nie wyciąga wniosków lub bez adrenaliny żyć nie potrafi. Przypomnijmy, że sześć lat temu, podczas kręcenia jednego z odcinków „Top Gear”, Richard Hammond rozbił się prowadząc dragster z prędkością483 km/h! I gdy wszyscy wstrzymywali oddech i w myślach już go grzebali, on wyszedł z tego cało i bez szwanku. No może nie całkiem, z głową chyba nadal ma problemy…Poszukaj samochodu idealnie dopasowanego do Ciebie!

Dodał(a): carlo / fot. FameFlynet Niedziela 15.07.2012