Dwukołowy lincz

Doroczny zlot motocyklistów w Nowym Jorku poszedł tym razem nie tak jak wyobrażali to sobie organizatorzy. Wściekli motocykliści zlinczowali kierowcę SUVa
motocykliści pobili kierowcę


Alexian Lien, 33-letni mężczyzna jechał właśnie przez Manhattan ze swoją żoną i 2-letnią córką celebrować pierwszą rocznicę ślubu. W pewnym momencie zostali wchłonięci przez olbrzymią grupę motocyklistów. Jeden z nich, Christopher Cruz, zajechał SUVowi drogę i gwałtownie zahamował. Kierowca nie zdążył zareagować i stuknął motor w tylne koło. Zdenerwowany Rider zatrzymał się blokując Alexianowi drogę. Liena otoczyło również kilkudziesięciu innych zlotowiczów. Spanikowany, w obawie o zdrowie rodziny (tak wyjaśniał policji) dodał gazu i przejechał po kilku maszynach. Ruszył pościg!

alexian lien

Fala motocyklistów ruszyła w szaleńczą pogoń za Range Roverem prowadzonym przez Liena. W pewnym momencie dogonili go przy wjeździe na Bronx. Gdy Alexian zatrzymał się, rozwścieczony motocyklista dopadł do drzwi i chciał wyciągnąć kierowcę. Ten, gdy z drogi zjechał mu inny samochód, ruszył z piskiem potrącając kolejny motor.  Największy horror rozegrał się kilka kilometrów dalej.

pobili kierowcę suva

Alexian Lien wjechał w osiedlowe uliczki, w których jego SUV nie miał którędy uciec przed watahą rozwścieczonych motocyklistów. Zatrzymał się w korku, a chmara oblała jego samochód. Jeden z Riderów zdjął kask i wybił przednią szybę. Drugi chciał zrobić to samo z tylnym oknem, ale najprawdopodobniej zobaczył dziecko w foteliku i odpuścił. Kilku innych napastników dopada do drzwi kierowcy i tu film się urywa…Z zeznań świadków wynika, że 33-letni kierowca został wyciągnięty z auta i dotkliwie pobity oraz ugodzony nożem. Po opatrzeniu w szpitalu wyszedł o własnych siłach. Jeden z motocyklistów ma połamane obie nogi po tym jak Lien pierwszy raz wjechał na motory.

motocykliści pobili kierowcę

Motocykliści biorący udział w pościgu, to ekipa Hollywood Stunt, która liczy około 1000 członków. Tego dnia zatrzymano 15 riderów i skonfiskowano 55 maszyn, jednak niezależnie od incydentu z Alexianem Lienem. Według doniesień świadków zamieszczonych w serwisie nydailynews.com, motocykliści sparaliżowali niektóre dzielnice i byli zagrożeniem dla mieszkańców.

Na szczęście u nas sezon się kończy, więc nikomu nie przyjdzie do głowy kopiowanie  wyczynów z filmiku, który stał się viralem i opanował internet, by zyskać wątpliwą sławę regionalną.

motocykliści pobili kierowcę

belka_zobacz-dziewczyne-tyg.jpg


Dodał(a): carlo Czwartek 03.10.2013