Ford Mustang Popka na sprzedaż!

Chciałbyś powozić się furą, która należała do samego Króla Albanii? Jeśli tak, to przed tobą niepowtarzalna okazja, by nie tylko móc się nią przejechać, ale także, by stać się jej właścicielem.

Na jednym z internetowych serwisów zajmujących się handlem autami pojawiło się niesamowite ogłoszenie. Do sprzedania jest bowiem fura, która należała do samego Popka. Ale skoro Król Albanii nie jest zwykłym raperem, to i jego bryka musi być wyjątkowa, oddająca jego osobowość i styl życia. I rzeczywiście taka jest.

Popek woził się bowiem 4,6-litrowym, 310-konnym Fordem Mustangiem z 2007 roku, który dodatkowo przeszedł tuning w warsztacie polskich mistrzów odpicowywania fur, czyli u braci Collins (wywiad z nimi możecie zobaczyć tutaj), by dodać mu „popkowego” sznytu. I mówiąc sznytu, mamy to dosłownie na myśli, bowiem na masce potężnego Mustanga, tak jak na twarzy Popka, wycięte są… skaryfikacje. Które dodatkowo podświetlane są na czerwono, co w połączeniu z zielonymi przednimi reflektorami sprawi, że staniecie się prawdziwymi kozakami na mieście.


W okolicach błotnika, pod literami „GT”, znajduje się też napis: Popek Monster, a na schowku wewnątrz auta widnieje autograf nabazgrany ręką  byłego właściciela we własnej osobie. Tak żeby nie było żadnych wątpliwości, do kogo należała ta fura.

Jak na taki rarytas cena jest wyjątkowo niska, bo wynosi jedynie 56 tys. złotych. Nie musimy chyba dodawać że poczucie zajebistości jest gratis?

Link do ogłoszenia znajduje się tutaj.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. otomoto Piątek 01.09.2017