Gala SAMOCHÓD ROKU PLAYBOYA 2016 wraz z inauguracją strony PLAYBOY.PL za nami!

Jak co roku najlepsze, najnowocześniejsze i najbardziej luksusowe samochody, niepowtarzalny playboy show, super oprawa muzyczna i wyjątkowe osobowości ze świata sztuki, kultury i biznesu – to tylko niektóre znaki szczególne 24. Gali Samochód Roku Playboya 2016. W tegorocznym plebiscycie ten zaszczytny tytuł zdobył Jaguar F-Pace!
samochód-2016.jpg

Na Gali zorganizowanej 20.06.2016 r. w Warszawie w Endorfinie Foksal w Pałacu Zamoyskich zostały wręczone nagrody Laureatom kolejnej edycji tego prestiżowego plebiscytu. Podczas gali można było podziwiać nagrodzone przez Jury samochody. Wyboru dokonało jury konkursowe w składzie: Rafał Jemielita, Włodzimierz Borowczyk i Andrzej Koper.

PLAYBOY raz w miesiącu to za mało, teraz macie go codziennie.
Na imprezie odbyła się inauguracja strony WWW.PLAYBOY.PL. To pierwsza, oficjalna odsłona polskiej edycji Playboya w Internecie.

„Bardzo się cieszymy mogąc oddać do użytku naszych Czytelników stronę Polskiej Edycji Playboya. Strona Playboy.pl to wyjątkowe uzupełnienie magazyn. Prezentuje męski punkt widzenia – najlepsze zdjęcia, humor, wyjątkowe osobowości i najciekawsze informacje ze świata stylu, gadżetów motoryzacji.” – mówi Rafał Księżyk, redaktor naczelny magazynu oraz strony playboy.pl.

Tegoroczną Galę Samochód Roku Playboya 2016 poprowadziła Paulina Sykut-Jeżyna i Rafała Jemielita. Impreza jak co roku przyciągnęła wielu znamienitych gości:Goście Gali bawili się wśród Playmates i Króliczków PLAYBOYA w zmysłowej „playboyowej” oprawie. Niezapomnianych wrażeń tego wieczoru dostarczył najbardziej gorący moment na scenie: ekskluzywne, olśniewające, zniewalające PLAYBOY SHOW, które zostało zorganizowane we współpracy z marką Alles, najbardziej zmysłową bielizna w Polsce. Tradycyjnie koncepcję pokazu wraz ze stylizacją przygotowała stylistka Playboya Anita Sadowska, a reżyserię i choreografię opracowała znana i lubiana Kasia Sokołowska (jurorka programu TOP MODEL zostań modelką).

Imprezę zorganizowaną przez redakcję polskiej edycji słynnego pisma uświetniła Gwiazda – zespół Red Lips, a dopełnieniem wokalnym finału pokazu modowego był występ Sławka Uniatowskiego. Na scenie głównej zaprezentował się również wyjątkowy duet  Lidia Kopania & Martin Fitch. Lidia Kopania jest zwyciężczynią Festiwalu Trendy oraz Polskich Preselekcji do Eurowizji; Marcin rok później w Oslo. W 1978 roku zaśpiewali wspólnie piosenkę z Musicalu Grease „You are the one I want” (org. Olivia Newton-John i John Travolta). Był to wtedy Międzynarodowy Singiel Roku. Po 38 latach zaśpiewali go na Gali Samochód Roku Playboya 2016.

Ważnym punktem programu było również wręczenie dyplomów dla laureatów konkursu FOTOEROTICA 2015. Jedynego tak wysokiej rangi konkursu fotografii ukazującej kwintesencję kobiecego piękna w Polsce.Odbyła się również licytacja klasycznego samochodu MGB, który jest prawdziwą ikoną motoryzacji – Gwiazdy takie jak Roy Orbison, Sharon Stone, Joe Perry z Aerosmith, czy Sting byli właścicielami takiego modelu. Auto to, to idealny przykład tego, co w brytyjskich roadsterach najpiękniejsze –lekkość, sportowy charakter prowadzenia i sportowy duch angielskiej motoryzacji. Aukcję zorganizował Dom Aukcyjny Ardor Auctions, a część z jej dochodu została przeznaczona na fundację ExAnimo, by wesprzeć walkę z nowotworami wśród dzieci.

Partnerem głównym wydarzenia była Żubrówka Czarna – doskonale czysta, pszeniczna wódka super premium, nowa odsłona legendarnej marki, zawdzięczająca swój niepowtarzalny smak bogactwom Puszczy Białowieskiej. Wykwintne menu przygotowane zostało tradycyjnie przez Mistrza Kulinarnego Roberta Sowę i jego autorską restaurację N31.

Za fryzury modelek odpowiedzialny był zespół stylistów profesjonalnej marki KEVIN MURPHY, której produkty dostępne są w najlepszych salonach fryzjerskich w całej Polsce oraz na www.hair2go.pl, a o perfekcyjne makijaże zadbali najlepsi wizażyści marki Dr Irena Eris PROVOKE. Długie nogi modelek ozdobiły najmodniejsze szpilki opaleniznę na ciałach modelek zapewniła firma Fake Bake.

Galę wyprodukowała agencja eventowa KREATOR, specjalizująca się w kompleksowej organizacji eventów i wydarzeń specjalnych.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach zostali:
SAMOCHÓD ROKU PLAYBOYA 2016: Jaguar F-Pace
NA SZCZYTACH TECHNOLOGII: BMW serii 7
AUTO Z SEKSEM: Ferrari 488 GTB Spider
STYL I PIĘKNO: Mercedes klasa S Cabrio
SUPERSPORT: Nowe Porsche 911
AUTO DLA TWARDZIELA: Ford Focus RS
LUKSUS I SPORT: Lexus GSF
SAMOCHÓD NA BEZDROŻA: Nissan Navarra
NAJLEPSZY Z NAPĘDEM NA WSZYSTKIE KOŁA: Audi Q7
AUTO NA CO DZIEŃ: Subaru Levorg
RADIO W SAMOCHODZIE: Renault Talisman Initiale Paris
KLASYCZNA NOWOCZESNOŚĆ: Volvo S90
AUTOSTUFF.PL: Skoda Superb

Zaszczytny tytuł Samochodu Roku Playboya przyznawany jest najbardziej luksusowym markom, słynącym z najbardziej zaawansowanej technologii, nowoczesnego wzornictwa, dbałości o bezpieczeństwo użytkowników i ochronę środowiska. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję plebiscytu!
Dodał(a): ckm.pl / fot.: studio69.com.pl Wtorek 21.06.2016