Indyjskie auto koncepcyjne prosto z gry

Tamo Racema to pierwszy i jedyny indyjski samochód, jakim jeździć można w grze „Forza Horizon 3”. Co prawda nie robi wrażenia swoją mocą, ale imponuje wyglądem.

7.jpg


W SKRÓCIE:

Indyjski koncern motoryzacyjny pokazał koncept samochodu Tamo Racema. Jego silnik ma mieć moc 188 koni mechanicznych, co pozwoli mu osiągnąć setkę w niecałe sześć sekund. Nie wiadomo kiedy trafi na ulice, ale już teraz można się nim przejechać w grze.

PEŁNA WERSJA:
Tata Motors to indyjski koncern samochodowy. Podczas targów motoryzacyjnych w Genewie w 2017 roku zaprezentowano ich najnowszy samochód koncepcyjny Tamo Racemo. Wygląda co najmniej interesująco.

Silnik ma mieć moc 188 koni mechanicznych, a maksymalny moment obrotowy wynosić 210 Nm. Oznacza to, że samochód będzie się rozpędzał do setki w niecałe sześć sekund.

Jak mówił prezes zarządu koncernu, Tamo ma być marką firmy, która będzie odpowiedzią na nowe techniki, modele biznesowe i partnerstwo. Stąd też auto ma posiadać najnowocześniejsze, dostępne systemy nawigacyjne i przewidujące warunki na drodze.

Nie ma na razie informacji ile sztuk ma zostać wyprodukowanych, kiedy mają się pojawić na ilicach, ani jaka będzie ich cena. Ale Tata Motors robi wszystko, aby już przyciągnąć jak najwięcej klientów.

Jak się okazuje głównym targetem koncernu są gracze. Racema to pierwsze i jedyne indyjskie auto, którym można jeździć w grze „Forza Horizon 3”, dostępnej na Xbox One i Windowsa 10.  

Chętnie przetestujemy, czy lepiej się go prowadzi za pomocą pada, czy jednak w rzeczywistości. Sprawdzimy też czy model przetrwa, kiedy po ulicach będziemy jeździć tak jak w grze. Jeśli strąci z ulicy trzy inne auta, to będziemy zadowoleni.
Dodał(a): Mateusz Kryś / fot.: Tata Motors Czwartek 16.03.2017