Jak zmienić opony przez internet

Zima zapewne znów zaskoczy drogowców, ale nie Ciebie. Zamawiasz opony, a na drugi dzień czekają na Ciebie do montażu w jednym z 893 warsztatów. Ty jednak nie czekasz, bo masz umówioną wizytę. Aha, nie płacisz za dostawę gum.
zmiana-oponeo.jpg

Granie w rosyjską ruletkę z pogodą jest emocjonujące, ale kompletnie niepotrzebne. Pewnie nie wybijemy Ci tego z głowy, pouczając o bezpieczeństwie, więc przynajmniej złagodzimy skutki. Przełom jesieni i zimy jest okresem, kiedy najchętniej i najszybciej wstajemy rano z łóżek. Ze względu na to, że biegniemy do okna sprawdzić, czy już spadł śnieg. Ale powinniśmy reagować wcześniej, gdy temperatura powietrza za dnia spada poniżej 7 stopni Celsjusza.

Jeśli nie masz czasu ani głowy do jeżdżenia po warsztatach i szukania odpowiednich opon, zajrzyj do Internetu. Bez wychodzenia z domu zamówisz nowe ogumienie, a do tego zarezerwujesz wizytę w serwisie w Twojej okolicy. Jeśli zrobisz to w odpowiednim momencie (do godz. 14:00), następnego dnia po godz. 16:00 możesz mieć już świeże opony na kołach i to nie czekając w kolejce.

Pomijasz zatem oczekiwanie na kuriera w domu aż dostarczy opony, nie wieziesz ich do warsztatu i nie czekasz w kolejce, bo jesteś umówiony na konkretną godzinę. Niby takie proste, ale dopiero serwisowi oponeo.pl udało się to wszystko pospinać. Nowe ogumienie do warsztatu wysyłają gratis.

JAK WYGLĄDA WYMIANA OGUMIENIA Z OPONEO.PL?
1. Zamawiasz odpowiednie opony na www.oponeo.pl
2. Wybierasz jeden z 893 warsztatów, w którym je wymienisz (jeśli Twojego ulubionego nie ma na liście, możesz go zasugerować firmie Oponeo, by podjęła z nim współpracę)
3. Umawiasz termin montażu (jeśli wyrobisz się przed wysyłką towaru, zazwyczaj do godz. 14:00, wymiana będzie możliwa nawet następnego dnia po godz. 16:00 – pod warunkiem, że będą wolne terminy)
4. Przyjeżdżasz na miejsce i bez kolejki wjeżdżasz na warsztat, powodując zawistne spojrzenia innych kierowców w kolejce (widzisz w głowie ich długość?).
5. Wyjeżdżasz zadowolony, bo oszczędziłeś czas i pieniądze (koszty wymiany wynegocjowało Oponeo, a zakupy w Internecie – wiadomo – są tańsze, za przesyłkę nie płacisz).
6. Letnie opony wywozisz do siebie lub garażujesz w warsztacie i nie zagracasz swojego schowka (większość warsztatów oferuje taką usługę).

Na koniec możesz pochwalić się kolegom, że wymieniłeś opony przez Internet.Dodał(a): ckm.pl Środa 07.10.2015