Mercedes detektywa Rutkowskiego na sprzedaż

Żółta strzała Krzysztofa Rutkowskiego na sprzedaż. Teraz i wy możecie poczuć się jak najsłynniejszy detektyw w Polsce przemierzając ulice miast w sportowym mercedesie AMG GT. Oczywiście pod warunkiem, że macie odpowiednią ilość gotówki.
873399555_2_1080x720_amg-gtsokazjasamochod-z-teledysku-auto-frelik-bydgoszcz-dodaj-zdjecia_rev014.jpg

Krzysztof Rutkowski - celebryta, gwiazdor, najsłynniejszy detektyw w Polsce, posiadacz fryzury na Duke’a Nukema i mercedesa AMG GT. Choć w przypadku tego ostatniego powinniśmy napisać – były posiadacz, bo jego superfura została właśnie wystawiona na sprzedaż w serwisie otomoto.pl.

Konkretnie do wzięcia jest żółciutkie jak kurczak, 510-konne auto marki Mercedes-Benz, wyposażone w automatyczną, dwusprzęgłową skrzynię biegów i silnik benzynowy o pojemności 3,9 litra. Rok produkcji – 2014. Jednak mimo że fura ma już 4 lata, to najwyraźniej detektyw nie za bardzo miał czas nią jeździć, bo jej przebieg wynosi jedynie niecałe 25 tys. kilometrów.Oczywiście auto samo w sobie sprawia, że na jego widok ludziom spadają kapcie z nóg, ale efekt ten nieco może popsuć fakt, że żółty merc zagrał też w teledysku Fishera (taki śpiewak disco polo) razem ze swoim byłym właścicielem (możecie zobaczyć to powyżej). Niemniej, utwór na szczęście nie odbił się zbyt dużym echem w świecie, więc jest szansa, że nikt nie skojarzy wątków.

W każdym razie gdybyście chcieli stać się właścicielami żółtego mercedesa AMG GT, to musicie liczyć się z wydatkiem rzędu 600 tysięcy. Jeśli macie tyle, to się nie wahajcie – auto jest bowiem w idealnym stanie.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. otomoto Wtorek 30.01.2018