Motoryzacyjne perełki na aukcji w Paryżu

8 lutego o 18 w Paryży wszystkich fanów starszych aut czeka nie lada święto. RM Sotheby, znane wcześniej jako RM Auctions, czyli dom aukcyjny działający od 35 lat i specjalizujący się w wartościowych samochodach, organizuje aukcję, podczas której drogą kupna będzie można nabyć nie lada perełki.
7-27b23365146c708764b3447bc7485222_df5f55.jpg

Na aukcje organizowane przez RM Sotheby zjeżdżają się kupcy i sprzedawcy z każdego zakątka świata. Na przestrzeni lat udało się sprzedać auta o łącznej wartości setek milionów dolarów. Firma organizuje coroczne wydarzenia w Ameryce Północnej i Europie. Każde z nich jest charakterystyczne dla danego regionu, aby trafić na odpowiednich zainteresowanych. Samochody z ich aukcji zajmują cztery miejsca w pierwszej dziesiątce najbardziej wartościowych aut sprzedanych na aukcjach. Zatrudniają specjalistów, którzy łącznie posiadają ponad 530 lat doświadczenia w kupowaniu, sprzedawaniu, wyścigach czy odnawianiu pojazdów. Usługi przez nich świadczone są w różnych językach i w różnych miejscach na Ziemi.

Nasze ręce położyliśmy na ich katalogu, gdzie znaleźliśmy wiele perełek. Niestety nie stać nas na nie, ale zawsze możemy popatrzeć na ich zdjęcia. Wśród nich znajduje się Fiat Multipla z 1963 roku, Beetle z 1952 (tego nie będziemy pokazywać, bo wszyscy wiecie jak to wygląda), a także przepiękna Giuletta Sprint Speciale od Alfa Romeo z 1962 roku. Zobaczycie też między innymi Lamborghini Jarama 400 GT z 1970 roku. A to tylko pierwsza część katalogu, którą zaprezentujemy dzisiaj. Czekajcie na następne, bo wierzcie, że jest na co.Dodał(a): Adam Nawrocki / fot.: http://www.rmsothebys.com/ Czwartek 12.01.2017