Najdroższy kamper świata

Najdroższy kamper świata jest większy i lepiej urządzony niż niejedno polskie mieszkanie
eleMMent Palazzo

fot.: marchi-mobile.com
Ekskluzywne koszulki

Ten kamper z 500-konnym silnikiem i długością 12 metrów, to najbardziej luksusowy w świecie dom na kółkach. eleMMent Palazzo to nazwa pojazdu zbudowanego przez niemiecką firmę Marchi Mobile. Ci wizjonerzy w działce dużych pojazdów, na 50 metrach kwadratowych zmieścili pokój dzienny, sypialnię, barek, lożę, wielką łazienkę i oczywiście kokpit kierowcy, który wygląda jak kabina pilota statku kosmicznego.

Po wciśnięciu magicznego guzika, salon wysunie się w bok i powiększy się o 80%, wciśniesz drugi guzik i wysunie się barek z hokerami – swoją ulubioną tańcownię masz zawsze ze sobą! Możesz również rozłożyć taras na szczycie kampera. Wciskasz guzik, a z dachu wyjeżdża baldachim i rozkładają się dodatkowe burty. Możesz zatem odpoczywać lub bawić się na świeżym powietrzu jeśli aura sprzyja.


Kominek, 102-calowy telewizor, mobilny internet, ogrzewanie podłogowe, oddzielna toaleta – to i wiele innych udogodnień wprost z najdroższych apartamentów udało się zmieścić w tym najdroższym kamperze. Jeśli lubisz wypady domem na kółkach, szykuj 3 miliony dolków, bo od takich kwot zaczynają się stawki za ten jeżdżący pałacyk.
Dodał(a): buddy Poniedziałek 07.01.2013