Nie tylko Tesla może jeździć na Marsie. To BMW mogłoby podbić Czerwoną Planetę

Kampery raczej nie należą do wozów, nad którymi można stać godzinami i podziwiać ich zewnętrzny wygląd. Każdy wygląda po prostu jak mniejszy lub większy dom na kółkach. Jednak od tej modyfikacji BMW wciąż nie możemy oderwać wzroku.

Projektant samochodów koncepcyjnych BradBuilds powraca z kolejną kreacją terenową. Jego najnowsze dzieło łączy sportowy charakter BMW M4 z funkcjonalnością kampera – a wszystko to w pakiecie off-road.

Koncept w większości zachowuje agresywny styl przedniego i bocznego profilu M4. Jednocześnie zwiększa jego wytrzymałość na nierówności na drodze, dzięki podwyższonemu podwoziu, poszerzonemu zawieszeniu i ogromnym oponom BFGoodrich.

Sprawdź: HAMANN BMW X6 – sportowy gigant

Natomiast jeśli chodzi o tył, to mamy do czynienia z zupełnie odjechanym pomysłem. Kompletnie usunięto tylną kanapę na rzecz zainstalowania w samochodzie przedłużenia, które ma posłużyć za przyczepę kempingową. Wewnątrz niej miałoby znaleźć się łóżko oraz aneks kuchenny. Z kolei na szczycie zamontowano panele słoneczne.

Taka wersja M4 mogłaby spokojnie konkurować z Cubertruckiem od Tesli. I z pewnością wyglądałaby świetnie na piaszczystych terenach na Marsie.

Zobacz galerię:


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Instagram Czwartek 19.11.2020