Prawdziwy radiowóz na sprzedaż

Chcesz żeby każdy na ulicy dostał skrętu szyi i ślinotoku na widok Twojej bryki, ale nie masz kasy na profesjonalny tuning, ani nawet na jakieś szalone naklejki na karoserię? Nic prostszego. Po prostu kup sobie prawdziwy radiowóz.
otwarcie.jpg

Z każdym dniem przekonujemy się, że warto na bieżąco przeglądać motoryzacyjne strony z autami na sprzedaż. W końcu nigdy nie znasz dnia, ani godziny, kiedy wyszperasz z odmętów sieci prawdziwą perełkę. Nam się to dziś udało. Oto najprawdziwszy policyjny radiowóz.

Dobra, oczywiście to jasne, że nie jest do końca najprawdziwszy, bo nie ma już kogutów na dachu, gnata ukrytego w podłokietniku, ani tych wszystkich policyjnych bajerów, a napisy „POLICJA” są skrzętnie zamalowane czarnym sprejem, ale pozostałe zewnętrzne szczegóły nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości – ta fura była kiedyś radiowozem.

Ogłoszenie pojawiło się w sieci 25 lipca i aż dziw, że przez ponad tydzień nikt nie połasił się na takie znalezisko. A trzeba przyznać, że naprawdę warto. Były radiowóz to bowiem kia cee’d z 2009 roku w wersji kombi. Biorąc pod uwagę jej dawne przeznaczenie jej stan można określić jako „igła”. Ma 175 tys. km przebiegu, 2-litrowy nowo wyremontowany silnik, 6-biegową skrzynię i całkiem rozsądne wyposażenie (elektryczne lusterka, komputer pokładowy, wielofunkcyjną kierownicę), choć oczywiście bez jakichś specjalnych fajerwerków.Fajerwerki zaczną się natomiast w momencie, gdy wyjedziesz nią na ulicę. Jak w ogłoszeniu pisze obecny właściciel, fura „budzi większe zainteresowanie niż nie jedno np. Ferrari lub tym podobny samochód”, a kosztuje jakieś 100 razy mniej, bo raptem 14,5 tys złotych. Jest tylko jedna wada – z wiadomych względów auto budzi również spore zainteresowanie wśród jego byłych właścicieli, i, jak zaznacza obecny posiadacz, kontrole drogowe to niemal codzienność. Zdaje nam się jednak, że można to przeżyć, zwłaszcza że zrekompensują to skręcone karki i pełne niedowierzania spojrzenia sąsiadów, widzących jak parkujesz swoją furę na parkingu pod blokiem.


SEKSOWNA POLICJANTKA:
Dodał(a): Jakub Rusak / fot.: otomoto.pl Wtorek 01.08.2017