Richard Hammond przyjedzie do Polski

Z prawdziwą legendą dziennikarstwa motoryzacyjnego będzie można się spotkać na największych targach samochodowych w tej części Europy - Warsaw Motor Show. Impreza odbędzie się w dniach 15-18 listopada.

Projekt bez tytułu-154.jpg

Tego człowieka fanom motoryzacji przedstawiać nie trzeba – Richard Hammond, to prawdziwa legenda dziennikarstwa motoryzacyjnego i jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy światowej telewizji. Brytyjski dziennikarz i ekspert od wielu lat w swoich programach pokazuje i testuje nowinki świata motoryzacji, podejmując się przy tym często niebezpiecznych i kontrowersyjnych zadań. Już niedługo polscy fani Richarda Hammonda będą mogli spotkać go w Warszawie.

Największe targi samochodowe w Europie Środkowo-Wschodniej - Warsaw Motor Show 

Richard Hammond uświetni liczne premiery samochodowe, które odbędą się podczas targów. Gwiazdor będzie gościem czwartej edycji Warsaw Motor Show – największych Targów Samochodowych w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbędą się w dniach 15-18 listopada. Podczas wizyty na targach opowie o swojej pracy, a równocześnie wielkiej pasji do motoryzacji. Nasz ambasador uświetni też targowe premiery pojazdów, które – jak co roku – będą jedną z największych atrakcji wydarzenia. Spotkanie z Richardem Hammondem w specjalnie przygotowanej strefie fana będzie też świetną okazją dla łowców zdjęć i autografów.

Richard Hammond - pierwsza gwiazda Warsaw Motor Show

Obok Hammonda, wzorem poprzednich edycji, gośćmi Warsaw Motor Show będą również inne polskie i międzynarodowe gwiazdy motorsportu. Ich nazwiska owiane są jeszcze tajemnicą. Biorąc jednak pod uwagę, że w poprzednich latach w targach udział wzięły takie sławy, jak: Krzysztof Hołowczyc, Petter Solberg, Kajetan Kajetanowicz, Nicolas Hamilton, Jutta Kleinschmidt czy Rafał Sonik, po tegorocznym wydarzeniu można spodziewać się również wielu znakomitych osobistości świata motoryzacji.

4. edycja Warsaw Motor Show odbędzie się w dniach 15-18 listopada

Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne Warsaw Motor Show organizowane są od 2015 roku w największym w Polsce centrum targowym – Ptak Warsaw Expo. Wśród wystawców targów znaleźć można większość motoryzacyjnych marek – od liderów branży, poprzez firmy cieszące się statusem kultowych, aż po rynkowych debiutantów. Podczas poprzednich edycji nie zabrakło marek Premium, takich jak: Aston Martin, Ferrari, Maserati czy Porsche. Na targach prezentowane są pojazdy każdej klasy, a także te zasilane alternatywnymi źródłami energii. W programie wydarzenia znajdują się polskie premiery pojazdów, spotkania z gwiazdami motorsportu, pokazy motoryzacyjne czy drive taxi.

Warsaw Motor Show - w tym roku ma odwiedzić ponad 100 tysięcy osób 

Poprzednią edycję Warsaw Motor Show odwiedziło ponad 100 tysięcy osób, na które czekały 84 premiery motoryzacyjne, 10 premier nowych modeli samochodów, ponad 1000 pojazdów i 231 wystawców. Na imprezie pojawiło się 744 dziennikarzy, całość została okraszona galą wieczorną Playboy by Night która gościła ponad 900 osób. Warsaw Motor Show co roku odwiedza ponad 100 tysięcy fanów czterech kółek z Polski i zagranicy. W tym roku organizatorzy planują pobić kolejny rekord frekwencji, a pomóc ma w tym ogromna powierzchnia wystawiennicza przeznaczona na Warsaw Motor Show – 125 tys. m2 w 15 pawilonach. To obowiązkowa pozycja w kalendarzu każdego fana motoryzacji!

Bilety oraz więcej informacji: warsawmotorshow.com

www.facebook.com/warsawmotorshow


Dodał(a): CKM.pl/mat. prasowe Wtorek 12.06.2018