Samochód Roku Playboya 2018 wybrany!

Znaki szczególne Gali Samochód Roku Playboya? Najlepsze, najnowocześniejsze i najbardziej luksusowe samochody, niepowtarzalny playboy show, świetna oprawa muzyczna i wyjątkowe osobowości ze świata sztuki, kultury i biznesu, ale przede wszystkim - piękne kobiety. Tym razem okazja była wyjątkowa, ponieważ w 2018 roku Playboy świętuje 65. urodziny.
otw.jpg

Na gali, zorganizowanej 26 listopada 2018 r. w kompleksie Mińska 65 w Warszawie, wręczono nagrody laureatom 26. edycji tego prestiżowego plebiscytu. Wyboru dokonało jury konkursowe w składzie: Rafał Jemielita, Włodzimierz Zientarski, Krzysztof Hołowczyc, Andrzej Borowczyk i Andrzej Koper, a tegoroczną galę poprowadzili Joanna Zientarska, Robert Ziębiński i Rafał Jemielita. Tytuł Samochodu Roku Playboya 2018 został przyznany Audi A8.

- Nie chciałbym, aby te wszystkie piękne auta, które zostały dziś nagrodzone, ale też wiele samochodów, które nie dostały nagrody, miały odejść wypchnięte przez dziwną rewolucję stylistyczną, która zbliża się wielkimi krokami. Już dwudziesty szósty rok jestem przewodniczącym tego jury i najbardziej cenię sobie klasyczne piękno. Jak długo to jeszcze potrwa na tle nowych rewolucjonistów? Mam nadzieję, że jak najdłużej. Cieszmy się, póki możemy, że takie auta jeszcze istnieją - powiedział przewodniczący jury, Włodzimierz Zientarski.Samochody na gali to jednak nie wszystko. Niezapomnianych wrażeń tego wieczoru dostarczył też pokaz bielizny Marilyn Poupee, pokaz garniturów marki Lavard oraz najbardziej gorący moment na scenie: zniewalające PLAYBOY SHOW, które zostało przygotowane przez Konrada Bikowskiego. Imprezę uświetnił również występ ASTEYI DEC i zespołu jazzowego The Spell.

Wykwintne menu przygotowane zostało tradycyjnie przez mistrza kulinarnego Roberta Sowę i jego autorską restaurację N31.

Za fryzury modelek odpowiedzialny był zespół stylistów Salon 1909 fryzjerzy, a długie nogi modelek, wybranych przy współpracy z agencją Mango Models, ozdobiły najpiękniejsze modele butów marki  Steve Madden. Galę wyprodukowała agencja eventowa Qwerk, specjalizująca się w kompleksowej organizacji eventów i wydarzeń specjalnych.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:

SAMOCHÓD ROKU PLAYBOYA 2018: Audi A8
Po prostu luksus: Lexus LS
Nie tylko na asfalt: Range Rover Velar
Styl i piękno: Mercedes CLS
Auto z seksem: Alfa Romeo Stelvio
Auto na każdą drogę: Jeep Wrangler
Auto dla młodego Playboya: KIA Stinger
Auto dla dziewczyny Playboya: Volvo XC 40
Auto dla rodziny Playboya: DS. 7 Crossback
Supersport: Porsche 911
Wielki powrót: Alpine
Eko: Nissan Leaf
Miejski sportowiec: Suzuki Swift Sport
Auto legenda: Subaru Impreza
Auto na co dzień: Mitsubishi Eclipse Cross
Wyróżnienie redakcji: Skoda Karoq

Tytuł Samochodu Roku Playboya przyznawany jest najbardziej luksusowym markom, słynącym z zaawansowanej technologii, nowoczesnego wzornictwa, dbałości o bezpieczeństwo użytkowników i ochronę środowiska.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję plebiscytu, w której nominacje zbierane będą do końca roku 2019 – wtedy też odbędzie się finałowa gala. To wszystko po to, aby zaprezentować i przetestować jak najwięcej nowych modeli. Pojawi się też specjalna kategoria dla czytelników magazynu, którzy sami będą mogli wybrać swojego faworyta. 

Partnerami gali byli:
Blanc
Grimbergen
JURA
LAVARD
N31 Robert Sowa
Silcontrol
MARILYN Poupée
Steve Madden
Just Cars
Orient
HYLO EYE CARE
Philips
Perlage
L’Oréal
Schweppes
Say Makeup
Fryzjerzy 1909
JESSICA

wkladka sponsorska_loga.jpg

Dodał(a): CKM Wtorek 04.12.2018