Staranowała motocyklistę. Pomogła tym policji

Choć szukali go funkcjonariusze z całej Europy, przez większość czasu pozostawał nieuchwytny. W końcu jednak mężczyzna został zatrzymany, jednak nie za sprawą policjantów, a 30–latki poruszającej się w swoim Daewoo we wsi Łupowo. Przypadkowa interwencja nie należała do najprzyjemniejszych.
policja gorzow.jpg

Kobieta próbowała skręcić w lewo, jednak nie upewniła się, czy może spokojnie wykonać manewr. Akurat w tym momencie wyprzedzał ją motocyklista. 30–latka zajechała mu drogę, a ten rozbił się swoim pojazdem o jej Daewoo Lanosa i przeleciał nad maską. Choć sytuacja wyglądała bardzo poważnie, motocyklista nie odniósł zbyt dużych obrażeń.

ZOBACZ VIDEO Z WYPADKU:
Zrzut ekranu 2020-08-24 o 15.55.56.png

Sprawdź koniecznie: Zastawił hydrant. Strażacy nie czekali na kierowcę

Na miejsce przybyła jednostka policyjnej grupy Speed i zidentyfikowała poszkodowanego mężczyznę. Okazało się, że 33-letni motocyklista jest poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania. Przestępca miał odebrane prawo do kierowania pojazdami i wszystko wskazuje na to, że motocykl, którym się poruszał, był kradziony. Teraz zostanie on doprowadzony do prokuratury.

Zobacz także: Wyrzucili go z imprezy, podpalił auto swojej dziewczynie

Bohaterka, która zatrzymała 33–letniego mężczyznę została ukarana mandatem za spowodowanie wypadku. Nie pomógł fakt, że gdyby nie ona, to przestępca dalej byłby na wolności. Jak widać nie ma wyjątków od procedur.


SPRAWDŹ RÓWNIEŻ, JAK WYGLĄDA HALA PEŁNA SKRADZIONYCH SILNIKÓW:


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / fot.: Policja Gorzów Wlkp. Poniedziałek 24.08.2020