Supercar Blondie szuka testerów samochodów

Kochasz piękne kobiety i jeszcze piękniejsze samochody? Motoryzacja jest twoją największą pasją a social media drugim domem? Bierz życie we własne ręce i staraj się o pracę u jednej z najbardziej rozpoznawalnych influencerek motoryzacyjnych na świecie.


Profil Supercar Blondie na Instargamie śledzi obecnie ponad 5 milionów obserwujących, a prowadząca go Alexandra Mary Hirschi ma dostęp do najbardziej spektakularnych samochodów i motoryzacyjnych premier na całym świecie. Wśród marek współpracujących z Alex znajdują się najszybsze, najlepsze i najbardziej luksusowe i nierzadko mocno odjechane brandy z całego świata. 

W związku z tym, że działalność kanału Supercar Blondie wciąż się rozrasta, poszukiwani są pasjonaci motoryzacji, którzy będą współtworzyć treści w mediach społecznościowych, nagrywać filmiki i testować fury z całego świata.

ZOBACZ TAKŻE: MUSTANG Z FILMU BULLITT SPRZEDANY ZA GRUBE MILIONY

Co będzie należało do obowiązków zatrudnionej osoby? Tworzenie i występowanie w moto-zajawkach, które pojawiają się na profilu, wyszukiwanie materiałów dotyczących nowości moto, udział w premierach samochodów i pisanie postów. 

Podstawowym warunkiem stawianym kandydatom jest pasja do samochodów w każdej odsłonie – tuningowanych, nowych i tych rodem z „Gwiezdnych wojen”. Oprócz tego jednym z podstawowych wymogów jest posiadanie prawa jazdy od minium 5 lat, biegła znajomość angielskiego, gotowość do licznych podróży i kreatywność.Brzmi jak bajka? To nie pozostaje nic innego jak aplikować. Żeby zgłosić swoją gotowość do pracy u Supercar Blondie trzeba przesłać krótki film, w którym opowiesz o swojej pasji do ryku silnika i udowodnisz, że świetnie się czujesz przed kamerą. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31.01.2020.

Zobacz galerię ostatniego McLarena i odpowiedz sobie na pytanie, czy nie chciałbyś, żeby takie fury były twoja codziennością.


Dodał(a): Adam Barabasz / fot. Instagram Środa 15.01.2020