Ta Alfa Romeo Giulia to nie tylko samochód, to cudo na kółkach

Alfa Romeo Giulia GTA 1300 Junior jest pięknym samochodem, ale to nie wygląd jest tutaj najważniejszy. Auto zostało podrasowane pakietem ulepszeń mechanicznym i szeregiem dodatków wykończeniowych Alfaholics GTA-R.
gulia9.jpg

Samochód został wyposażony w 2,1–litrowy silnik GTA–R spec. Oryginalne modele z tej serii miały jedynie 95 KM, jednak po takiej modyfikacji, Gulia GTA 1300 Junior osiąga moc 230 KM. W samochodzie zmieniono sprzęgło, koło zamachowe i półosie.

Sprawdź koniecznie: Mercedes AVTR – przyszłość porusza się bokiem

To nie wszystko. Dla tego modelu Alfy został specjalnie zaprojektowany układ zawieszenia, dodano także pakiet ulepszeń hamulców GTA–R. Firma Alfaholics poszła jeszcze o krok dalej i zupełnie zmieniła wnętrze samochodu.

Musisz zobaczyć: Tak wygląda pierwszy polski samochód na prąd

W Gulii GTA 1300 Junior znajdziemy nowy system klimatyzacji, kierownicę z aluminiową obudową, sportowe fotele i aluminiowe detale, jak klamki do drzwi. Przednia szyba jest podgrzewana, wstawiono również nowe nawiewy klimatyzacji.

Zobacz również: Ferrari i Lamborghini Erica Claptona na sprzedaż

Po takich ulepszeniach ten konkretny model Alfy Romeo jest marzeniem wielu miłośników motoryzacji. Dla fanów włoskich klasyków przedstawiamy galerię tego samochodu.

PIĘKNA ALFA ROMEO GIULIA GTA 1300 JUNIOR: 
Dodał(a): Konrad Klimkiewicz Wtorek 25.08.2020