Wymarzone BMW w zasięgu ręku. Jak je zdobyć?

Śnimy o ekskluzywnym BMW? Leasing to jeden z prostszych sposobów na to, aby zobaczyć je w swoim garażu.

small bmw-x3-leasing.jpg

Doskonała prezencja, nowoczesna linia, luksusowe wykończenie. BMW X3 to elegancki samochód typu SUV, który – jak podkreślają jego twórcy – łączy w sobie walory auta sportowego, terenowego i użytkowego. Na szczęście istnieje sposób, aby cieszyć się tym autem, nawet jeżeli nie mamy na koncie odpowiedniej kwoty. Dlaczego warto zdecydować się na BMW X3 w leasingu? Sprawdźmy!

Dlaczego właśnie BMW X3?

BMW X3 to samochód klasy I premium, zaprojektowany w 2002 r. przez Chrisa Bangle’a. To też pierwszy przedstawiciel Sports Activity Vehicle. Jeśli chodzi o rozwiązania technologiczne, porównuje się go do BMW X5. Jeżeli szukać podobieństwa do innych marek, najwięcej jest ich pomiędzy BMW X3 a Volvo XC60 czy Audi Q5.

W 2010 r. na rynku pojawiła się nowa generacja tych pojazdów. Największa zmiana to filtr cząstek stałych, który został dołączony do silnika diesla.

Co jeszcze trzeba wiedzieć o BMW X3? Jego maksymalna moc wynosi od 143 do 360 koni mechanicznych. Rozwija prędkość do 250 km/h. Jest dostępny w wersji na benzynę lub diesel oraz z silnikiem od 4 do 6 cylindrów. Ponadto można wybrać model z napędem na cztery koła lub z napędem tylnym. 

Jak jeździć nowym BMW X3? Leasing na auto

BMW X3 to zdecydowanie przedmiot warty pożądania – niezawodne, luksusowe auto, które sprawdzi się zarówno podczas dalszych wojaży w trudnym terenie, jak i jako rodzinny środek transportu. Tym, co może się jednak okazać przeszkodą, jest jego cena. Nowe BMW X3 to koszt nawet kilkuset tysięcy złotych! Na szczęście istnieje kilka sposobów na sfinansowanie zakupu. Można pomyśleć o kredycie gotówkowym lub kredycie na samochód. Oprócz tego rosnącą popularnością cieszy się leasing. BMW X3 leasing to najprostsze rozwiązanie, za którym przemawia m.in. minimum formalności.

bmw-x3-leasing-abonament.jpg

Dlaczego warto wziąć BMW X3 w leasing?

BMW X3 w leasingu – w Warszawie czy innym mieście – to świetny sposób na spełnienie swoich marzeń o nowym aucie klasy premium, nawet jeśli aktualnie nie dysponujemy całą kwotą na jego zakup. Największe plusy leasingu:

– To bardzo dobre rozwiązanie, jeśli akurat nie chcemy brać kredytu. Warto wiedzieć, że umowa leasingowa nie wpływa na zdolność kredytową leasingobiorcy, w związku z czym może on zdecydować się na inne wydatki czy inwestycje.

– Wkład własny nie jest wymagany – BMW X3 w leasingu jest więc możliwe, nawet jeśli akurat nie dysponujemy wolną gotówką. Będzie się to jednak wiązać z wyższymi ratami.

– To opcja dla osób, które lubią zmiany. Po zakończeniu umowy nie jesteśmy zobowiązani do wykupienia pojazdu. Możemy wziąć w leasing kolejne auto, np. z nowszego rocznika.

– Leasing jest elastyczny – przed podpisaniem umowy mamy wpływ na wysokość raty. Jeśli chcemy płacić mniej co miesiąc, pomyślmy o wyższym wkładzie własnym, wyższej wartości wykupu oraz wybierzmy dłuższy okres trwania umowy. Jeśli nie planujemy wykupować samochodu, możemy ustalić maksymalną wysokość wkładu własnego itd.

Formalności trwają zaledwie kilka chwil. Wystarczy, że wybierzemy auto dla siebie, np. BMW X3 w leasingu w Warszawie, a następnie określimy swoje preferencje dotyczące długości trwania umowy, wysokości rat itd. Następnie trzeba wpisać swoje dane w formularzu i czekać na kontakt ze strony doradcy. Po ustaleniu najważniejszych kwestii składamy wniosek online, a następnie oczekujemy na wydanie decyzji. Na żadnym z tym etapów nie musimy udawać się do salonu – leasingodawca dostarczy auto pod same drzwi naszego domu.

Artykuł sponsorowany


Dodał(a): Izabela Popko Poniedziałek 22.02.2021