Zobacz, jak SOP spycha kierowców z drogi

Nie raz można było odnieść wrażenie, że rządowe kolumny poruszają się po publicznych drogach na zupełnie innych prawach niż pozostali uczestnicy ruchu drogowego.
SOP
Nagranie, które udało się wykonać kierowcy na DK74 naprawdę szokuje. Przejazd kolumny samochodów Służb Ochrony Państwa miał miejsce pomiędzy Frampolem a Janowem Lubelskim ok. godz. 14:00. Samochody oprócz tradycyjnych „kogutów” dawały też sygnały świetlne pojazdom jadącym z przeciwnej strony.

Kierowcy chwycili za telefony, żeby nagrać wyczyny rządowych kierowców. Jadąca środkiem pustej drogi kolumna z bliżej nieokreślonych powodów zmusiła kierowców z przeciwległego pasa do zjechania na pobocze. Z relacji kierowcy, który umieścił nagranie w sieci, wynika, że w środku jednego z pojazdów, mundurowy machał lizakiem przez okno z tyłu samochodu (0:07, 0:45 na nagraniu). Celowość jego działania pozostaje kolejną zagadką kuriozalnego przejazdu.Film spotkał się z jednoznacznym odzewem internautów, którzy prosto z mostu komentowali zachowanie kierowców SOP: „Z drogi chamie…!”, „Mogą tak debile”, „No przecież premiera wieźli to im wolno spychać” - to tylko niektóre opinie pozostawione pod filmem.


ZOBACZ TAKŻE: NOWY PRZETARG SOP. WIEMY, CZYM BĘDĄ JEŹDZIĆ POLITYCY
Dodał(a): Adam Barabasz / fot. YouTube Czwartek 12.12.2019