10 dziwnych praw dotyczących seksu

Niekiedy za ulubione czynności w łóżku można pójść do więzienia bądź musieć zapłacić horrendalną karę. Na szczęście w Polsce wciąż możemy się z tego śmiać i spokojnie uprawiać seks na zaparkowanym motocyklu, a także bez zabezpieczeń dobierać się do szatana.

kroliczki.jpg

Chociaż przedstawialiśmy już na naszych łamach nietuzinkowe nakazy i zakazy dotyczące aktywności seksualnej, postanowiliśmy zgłębić temat ponownie z racji zaostrzenia przepisów dotyczących pornografii w Wielkiej Brytanii i planach całkowitego jej zakazu w Izraelu. W ten sposób pragniemy również uczcić odrzucenie w Kalifornii propozycji 60, czyli nakazu, aby aktorzy zakładali kondomy podczas kręcenia filmów dla dorosłych. Przed wami 10 dziwnych praw odnoszących się do seksu.

1. W Hong Kongu kobieta może zabić męża za zdradę, o ile zrobi to… gołymi rękami. Morderstwa w białych rękawiczkach są zakazane.

2. W Urugwaju jeśli mężczyzna zostanie przyłapany z czyjąś żoną, mąż ma prawo zabić ich oboje, bądź jego… wykastrować, a jej obciąć nos. Pierwsza opcja jest o wiele bardziej humanitarna.

3. W mieście Oxford (USA) kobieta nie może się rozbierać przed portretem mężczyzny. Nawet jeśli rzeczonego mężczyznę sportretowano nago.

4. W Cali (Kolumbia) matka musi patrzeć jak jej córka traci dziewictwo w noc poślubną. Pozostaje tylko pytanie, co na to opuszczony ojciec?

5. W Kalifornii (USA) musisz nałożyć prezerwatywę, jeśli masz zamiar uprawiać seks z… szatanem. No tak, badanie się nie jest w stylu pana ciemności.
satan.jpg
6. W Londynie nie możesz uprawiać seksu na zaparkowanym motocyklu. Na szczęście nikt nie wspomina o jeździe.

7. W Tallinnie (Estonia) podczas seksu musisz być skupiony tylko na tej czynności. Żadna gra, czy oglądanie meczu nie jest dopuszczalne.

8. W Ventura County (USA) psy i koty nie mogą uprawiać seksu bez pozwolenia.

9. W niektórych regionach Stanów Zjednoczonych mężczyzna nie może mieć erekcji.

10. W Chinach kobiety nie mogą być nagie w pokojach hotelowych. Nawet w łazience.

Złamaliście kiedyś któreś z wymienionych praw, czy wolicie robić to legalnie w łóżku?Dodał(a): Stanisław Saski Środa 04.01.2017