6 kobiecych gestów, które najbardziej podniecają facetów

O tym, że dana kobieta jest seksowna w oczach facetów często nie decyduje jej wygląd jako taki, a właśnie umiejętność grania subtelnymi, pełnymi erotyzmu gestami. Które z nich są najbardziej podniecające?
iStock-475023265.jpg

Oblizywanie warg

Absolutny numer jeden, który wzbudza w facetach te same, jednoznaczne skojarzenia. Nie chodzi przy tym o przypadkowe zwilżenie warg, ale rozmyślny, mający określony cel gest. Najlepiej wykonany jednocześnie z głębokim i wyzywającym spojrzeniem w oczy. Wówczas wszystko dzieje się jakby w zwolnionym tempie, choć działa w przyspieszonym.

Przygryzanie warg
O ile oblizywanie warg można jeszcze jakoś usprawiedliwić i uznać za gest przypadkowy, o tyle przygryzanie warg jest w większości sytuacji jasnym komunikatem. Mimo że często nadinterpretujemy kobiece gesty, uznając je za seksualne, w tym przypadku tak nie jest. Tym bardziej że jest to niesamowicie erotyczne!

Dotykanie dekoltu
Ta sama liga co przed chwilą. Ten sam ciężar gatunkowy. Raczej marne są szanse, żeby akurat coś kobietę uraziło, by właśnie w tym momencie musiała delikatnie muskać swój dekolt. To znak, wykonywany celowo i mający wywołać określoną reakcję. Wabik, który kręci większość z nas. Niestety, w naszym klimacie stosowany przez uwodzicielki jedynie przez pół roku z okładem, na zimę z konieczności zamrażany.

Jedzenie
Tutaj trzeba być bardzo uważnym, by nie przegapić subtelności. Uwodzicielskim gestem może być np. jedzenie deseru łyżeczką czy np. celowe picie napoju przez słomkę (jak to zrobiła np. Margot Robbie w scenie w restauracji w „Wilku z Wall Street”).

Przeciąganie sylab
Oczywistość w repertuarze każdej podrywaczki. Oczywistość, bo kręci zawsze i każdego. Nie przeciąga się sylab, jeśli nie chce się osiągnąć pożądanego efektu, prawda? A tym pożądanym efektem jest wzbudzenie pożądania albo przynajmniej rozbudzenie zainteresowania. Na przeciąganie sylab jesteśmy odporni naprawdę rzadko.

Przeczesywanie włosów
Podniecający nas, ale kontrowersyjny gest. To z powodu wspomnianej już wyżej skłonności do nadinterpretowania pewnych zachowań. O ile więc przeczesywanie włosów może być sygnałem, to wcale nie musi. Nie zmienia to oczywiście faktu, że w jednym i drugim przypadku działa.

To że jakaś kobieta wykona przy was dany gest nie jest równoznaczne z tym, że ma ochotę na seks. Gest może być przypadkowy lub nie mieć żadnego podłoża seksualnego. Musicie więc być naprawdę czujni, bo z reguły to, że kobieta was lubi zdradza całe jej zachowanie i mowa ciała, nie tylko powyższe gesty.

Dodał(a): redakcja Poniedziałek 11.07.2022