7 faktów, których nie wiesz o wibratorze

Czy wiesz, że nawet Kleopatra miała swoje dildo? Zobacz, o czym jeszcze nie masz pojęcia!

wibrator

1. Najstarsze znane dildo pochodzi sprzed 23 tys. lat p.n.e.! Ku naszemu przerażeniu prehistoryczne narzędzia uniesień robiło się z kamienia, drewna i smoły.

2. Swojego sztucznego penisa miała nawet Kleopatra. Legendy mówią, że otrzymała go od Juliusza Cezara, a sama zabawka wykonana była ze szczerego złota! Nie byle co! 

3. 350 lat p.n.e. ludzie jako lubrykantów używali... oliwy. My jednak wolimy stosować ją na patelnię. Nie dość, że fejkowe pindole były wykonane z różnych, dziwnych substancji, to jeszcze wysmarowane olejem. Obrzydlistwo!

4. Pierwszy sklep z seks gadżetami pojawił się w 1400 roku we Włoszech. Masturbatory robiono w nim nawet na specjalne zamówienia.

5. Z kolei pierwszy wibrator stworzył dr George Taylor, którego tytuł naukowy wcale nie jest przypadkowy w tej historii. Na samym początku wstrząsarka uciech była bowiem niczym innym jak narzędziem medycznym. Za jego pomocą wynalazca leczył kobiety z histerii. Wtedy to również odkryto zbawienne działanie orgazmu.

6. Jeśli zaś chodzi o prawdziwy przełom na rynku seks zabawek, nastąpił on w latach 80-tych. Wtedy to bowiem wynaleziono tzw. Króliczka. Rewolucyjny The Rabbit stymuluje wszystko, co może, a pozycja tego modelu stała się na tyle kultowa, że znalazł się nawet w serialu "Seks w wielkim mieście".

7. Dzisiaj nic już nie jest niemożliwe. Wraz z pojawieniem się drukarek 3D, kobiety mogą odtworzyć sobie dowolnego penisa świata - m.in. twojego. Jak podoba ci się ten pomysł?

źrodło: www.yourtango.com


Dodał(a): BJ Środa 17.09.2014