9 rodzajów piersi

Dwa nowe rodzaje piersi sklasyfikował sklep internetowy, który już wcześniej skategoryzował i nazwał kobiece klatki. Które z nich rozpoznajesz? Możesz powspominać stare dobre czasy i odhaczyć kolejne pozycje z listy.
9-rodzajow-piersi.jpg

Klasyfikacja zaproponowana przez Third Love rozeszła sie i przyjęła dość szeroko. Są ekspertami w brafittingu, czyli w perfekcyjnym dobieraniu biustonoszy. Nie ograniczają się do podstawowych wariantów piersi, ale dokładnie opisują wszelkie odmiany biustów. Właśnie dołączyli dwa kolejne i oczywiście oferują swoje produkty paniom o takich rysach klatek.Third Love specjalizuje się w domowym brafittingu. Ich aplikacja pozwala nie wychodząc z domu dopasować stanik, tak jakby zajęła się tym profesjonalistka w sklepie z bielizną. Wystarczy zrobić swoim piersiom zdjęcie w lustrze, a program dobierze odpowiedni biustonosz.

Gdyby któraś kobieta nie miała iPhone`a (któremu dedykowana jest ta aplikacja) lub obawiała się puszczania swoich fot w świat, chętnie pomożemy – procedura jak powyżej, ale zdjęcie należy wysłać redaktorom CKM. Numery zainteresowanym podamy w prywatnej wiadomości na fan page`u.
Dodał(a): Paweł Jaśkowski / graf.: thirdlove.com Czwartek 13.10.2016