10 rzeczy, które piersi mogą zastąpić

Dziewczyna z naturalnym obwodem w klatce 99 cm, zgrabną sylwetką, ładną buzią i jędrną pupą z dystansem i wdziękiem pokazuje, do czego może służyć jej duże piersi. Wszystkie dowcipy, które słyszałeś o wielkich bimbałkach ona bierze na klatę.

jordan-boobs.jpg


Jordan Carver to laska, którą lubimy co jakiś czas odwiedzać (na jej profilach w mediach społecznościowych), żeby zobaczyć co słychać u niej i jej piersi o obwodzie jednego metra, które mieszczą się do miseczki GGG. Śliczna blondyneczka jakiś czas temu nakręciła filmik, w którym wychwala swoje największe naturalne atuty. Gratulujemy dystansu i pomysłu na siebie, a innym dziewczynom polecamy pozbycie się spiny i sfilmowanie swoich zalet – może np. twerkujecie piersiami jak Sara X Mills.

10 RZECZY, KTÓRE ZASTĄPIĄ DUŻE PIERSI:
jc1.jpg
1. Uchwyt do piwa - Jordan chodzi o izolator cieplny, żeby nie grzać browaru w dłoni. Słusznie, zimna puszka lepiej zrobi sutkom dziewczyny.


jc2.jpg
2. Torebka - możesz spakować tam lunch, parasol, a i pewnie mały piesek Chihuahua wejdzie. duży stanik, duża pojemność. No i oczywiście duży bałagan.


jc3.jpg
3. Wbudowany system ratunkowy – gdyby samolot, którym lecisz, uległ awarii nad oceanem, nie tracisz czasu na szukanie nadmuchiwanej kamizelki. Masz więc czas dopić drinka, w końcu zapłaciłaś za niego 10 euro!


jc4.jpg
4. Własna spiżarenka – masz tak duży przedziałek między piersiami, że żegnasz się raz na zawsze z głodem. Sięgnij między cycuszki, a zawsze znajdziesz coś smakowitego. Nie zapomnij poczęstować kolegów!


jc5.jpg
5. Broń mając takie piersi, zawsze nosisz przy sobie białą broń. Kaliber Jordan to 99 cm, więc żaden twardziel nie wytrzyma strzału z takiej dubeltówki!


jc6.jpg
6. Własna myjnia – umówmy się, każda dziewczyna ma coś takiego, ale panna Carver umyje Twojego Golfa III szybciej niż Twoja dziewczyna.


jc7.jpg
7. Wieszak – na takich krągłościach, możesz powiesić siaty z zakupami. Odwdzięcz się koleżance, oferując skorzystanie z Twojego haczyka w rewanżu.


jc8.jpg
8. Ochraniacz – Jordan nosi go na głowie, by chronił ją przed wielkimi kulami gradu, ale można równie dobrze zapleść z go w uprząż alpinistyczną lub połączyć obie miseczki i metodą zwaną zorbing stoczyć się bezpiecznie z góry.


jc9.jpg
9. Urządzenie hipnotyzujące – wystarczy odpowiedni stanik i umiejętne kręcenie piersiami, by przekonać faceta do czegokolwiek lub żeby wyciągnąć od niego prawdę. Dziewczyny, pamiętajcie, że ten numer działa niezależnie od rozmiaru.


jc10.jpg
10. Otwieracz do butelek sztuczka znana od lat, ale Jordan otwiera bez problemu większe pojemności. Tylko uważaj, żeby oglądając jej wideo, Twój szampan nie wystrzelił samoczynnie.
Dodał(a): pinky Poniedziałek 27.10.2014