Album z nagimi sąsiadkami

Zastanawiasz się jak wygląda życie intymne dziewczyny, która mieszka drzwi obok? Peter też był ciekaw. Wziął więc aparat i zaczął pukać. Do tych drzwi rzecz jasna
zdjęcia amatorek


Wydawałoby się, że Peter Gorman po raz kolejny poszedł na łatwiznę. Zdjęcia są dość surowe i wydają się jakby robione były bez namysłu. I tu właśnie tkwi siła tego fotografa. Przeglądając album „Stripped naked”, prócz nieoszlifowanych aktów, możesz dostrzec historie. Każdy obrazek prowokuje do wymyślenia swojej historii na temat znajdującej się na nim bohaterki.
zdjęcia amatorek
Każda z tych scenerii jest bardzo realistyczna, a dziewczyny wyglądają w nich autentycznie. A to dlatego, że Peter Gorman zdjęcia do albumu „Stripped naked” wykonał w domach modelek. Z kolei nazywanie tych lasek modelkami, jest również nadużyciem, gdyż artysta do swojego projektu po raz kolejny zaprosił amatorki. Mamy zatem do czynienia z dziewczynami z sąsiedztwa. Spotykasz je codziennie na ulicy, w komunikacji miejskiej, a to jeszcze bardziej podkręca cię do fantazjowania na temat spotkania z dupeczką z naprzeciwka. Problem jest jednak taki, że te kobiety są mieszkankami Nowego Jorku. Nie spotkasz ich zatem na ulicach swojego miasta, ale może zainspiruje cię to do stworzenia własnego albumu z podobnymi fotami.

Tym bardziej, że Peter Gorman, tworząc album „Stripped naked”, nie używał mocno profesjonalnego sprzętu. Zatem jeśli masz w okolicy urocze sąsiadki i choćby mały aparacik kupiony przed ostatnim wypadem do Egiptu, to koniecznie zamów ten album. Uda ci się wtedy przekonać dziewczyny, że zdjęcia amatorskie również mają wzięcie i są doceniane wśród koneserów świetnych ujęć. Zamówienie na ten i inne ciekawe zbiory możesz składać na www.goliathbooks.com.
Dodał(a): gianni Wtorek 30.04.2013