All sexclusive

Dzięki tej aplikacji na smartfona znajdziesz laski w tym samym hotelu, które również czują się samotnie i nie chcą tracić czasu na konwenanse, krępujący small talk i nerwowe oczekiwanie na moment, kiedy facet przejdzie do rzeczy i zaproponuje, by oboje udali się na pięterko.
hellotel.jpg

Tułasz się często po hotelach, nie schodzisz poniżej czterech gwiazdek, w cenie masz basen i odnowę biologiczną. Ale nadal coś nie gra - czujesz się mocno samotnie. Bo szkolenie zaczyna się dopiero jutro, a Ty chciałbyś rozładować stres. I wcale nie chodzi o wizytę w siłowni, a o zrzucenie z siebie napięcia seksualnego. Schodzisz więc do hotelowego baru żeby zapolować na nieznajome kobiety albo wystawić się na ich zaczepki.

hellotel11.jpg

I tak siedzisz z laptopem, przeglądając śmieszne i straszne filmiki na youtube, profile znajomych na fejsie, a jedyne co zaliczasz to kolejny rekord w grze flashowej. Koniec z tym żenującym obrazkiem. Instaluj HelloTel i melduj się! Wybierz przybytek, w którym się zatrzymałeś i zobacz komu w okolicy doskwiera samotność. Oczywiście możesz zapytać taksówkarza o najlepsze dziewczyny do towarzystwa w mieście, ale na wyjazdach służbowych nie powinno się płacić za nic, a jeśli to prywatna wyprawa, to i tak już poniosłeś wydatki na lokum.

Twórcy aplikacji wyjaśniają, że ma ona pomóc w socjalizowaniu się w trakcie podróży prywatnych i służbowych, ale to tak samo, jakby stwierdzić, że Tinder to narzędzie do zawierania nowych przyjaźni, a nie droga na skróty do majtek dziewczyn w okolicy.hellotel1.jpg

Dodał(a): pinky Poniedziałek 20.10.2014